Topik b.się dopomina uwagi i czułości:-(
takie[COLOR=Red] Duże[/COLOR] i z POZORU [COLOR=Red]Groźne[/COLOR] [COLOR=Red]Psisko [/COLOR]a taki [COLOR=Red]Przylepek i Pieszczoch:loveu:[/COLOR]
Kotki uszka do góry!!!
tak chętnie przygarnęłabym jeszcze jednego kotka -ale mam kategoryczny zakaz:shake:
...ale może ktoś jeszcze nie ma Koteczka:cool3: nie ma CO CZEKAć!i zwlekać