...oj Hund ty wiesz co- widziałam ten błysk w Twoim oku:great: to twój typ...
... a Ktoś:cool1: mi niedawno tłumaczył,że mam uważać z tym przywiązywaniem się:evil_lol:
...no mnie aż zastanowiła:roll:,zachowywała się inaczej niż zwykle jak wyszła z klatki b.spokojnie,przytulała się tylko,była jakaś osowiała hmm...,bo zwykle wypada jak szalona -biega -cieszy się... ale na spacerze chyba się rozruszała-co?