Mały miał zdjęcia wczoraj podczas mycia-fajnie niektóre wyszły.A oto nasza łąka
[img]http://images28.fotosik.pl/121/a93fd8672dc533dbmed.jpg[/img]
[img]http://images33.fotosik.pl/67/6a3904c48fc0dd2emed.jpg[/img]
[img]http://images30.fotosik.pl/121/686b443eaeca2a34med.jpg[/img]
[img]http://images29.fotosik.pl/120/1ea6968d3cd610dcmed.jpg[/img]
Hehe zmywarka się nie zmieści-zresztą po co dla trzech osób...Przecież mam dwie ręce-i niestety lenia...Kocyk kupić Tz-cik:loveu:
A kolczyki będą sprzedawane na allegro:)
[img]http://images25.fotosik.pl/119/95295f9e7ad41c51.jpg[/img]
[img]http://images31.fotosik.pl/66/98465d21bcaf283f.jpg[/img]
[img]http://images31.fotosik.pl/66/5ab65af5911a5d54med.jpg[/img]
Gusti z rana:)
Doberek!TZ pracuje całymi dniami więc naczynia zmywam ja:(
[img]http://images31.fotosik.pl/66/133d09cff7172fcfmed.jpg[/img]-to dla mnie:)
[img]http://images28.fotosik.pl/120/de924c72cff81b15med.jpg[/img]-a to Beaty
Dzięki za odwiedziny-może jutro coś popstrykam:DDzisiaj dostałam bardzo ładne kolczyki od Tygry-sama robiła-jutro się pochwalę:)TZ goni mnie do zmywania:(