Chyba się starzeję...Przecież nie wiek w metryce ma znaczenie,a to jak się czujemy.Ewa nastolatka a ja stara d... Kryzys wieku. Zaczynam zauważać,że już nie mogę się ubrać czy uczesać jak mi się podoba bo to nie wypada:(
Gustaw dzisiaj był długo sam i bez niespodzianek:)Na tvn dzisiaj wypowiadał się psi psycholog,że jak pies narozrabia gdy jest sam nie wolno zwracac mu uwagi tylko ignorować-dorze robiłam i chyba działa:D