-
Posts
4034 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margo05
-
[quote name='gagata']Powiem tak, Musia jest rewelacyjna, chodzi przy nodze (na smyczy!) jak niejeden tresowany owczarek by nie umiał:crazyeye:. Trochę było kłopotów przy zapinaniu , bo bardzo sie bała ale opracowałam technikę i jej już bezboleśnie. Na spacery wychodzimy we trzy razem z moja cholerą (Klarą) i nawet nie ma spięć. W domu na żarełko się nie rzuca, choć trochę się bałam,że jedzonko będę musiała ukrywać. Nauczyła się już,że suche jest mniam mniam (Póki co, jagnięcina z ryżem). PIerwsze Koo było od razu na dworze, z resztą trochę gorzej ale fajnie, bo na kafelki. Nie wiem, czy będę babcią i wiecie, nie chcę wiedzieć - nie pozwoliłam wetowi mówić nawet na ten temat. Póki co, wstępnie umówione jesteśmy na wtorek na sterylkę... Chyba że coś mi się jeszcze odmieni... A, no i z kąpieli w Wannie nie uciekała, jakaś wodna ta Muśka, czy co:lol::lol::lol: Margo, jak chcesz, to wpada w każdej chwili, wpuścimy parę zdjęć pieski na wątek, no i z bazarkiem coś zrobimy[/quote] Wieści bardzo miłe :loveu: Ciotka, nie obiecuję, ale może jutro mi się uda :cool3:
-
Czy moderowanie forum musi być jednoznaczne z nieprzyjemną formą wypowiedzi w stosunku do zwykłych userów? Co się kobity z Wami dzieje? Mówimy o tym co nas w różnym sensie boli, do czego chyba mamy prawo? (a może się mylę :cool3:). Poniekąd to ci zwykli userzy dają życie temu forum, a właścicielom dochód. Czy naprawdę musimy być traktowani jak niedorozwinięte dzieci, które nie umieją czytać, są wyjątkowe tępe, bo nic nie rozumieją i ciągle mają jakieś ale? Nawet jeśli czasem zachowujemy się jak te tępe istoty, to nic nie daje Wam prawa do takiego odnoszenia się do nas. Wytykanie nam nieumiejętności czytania ze zrozumieniem (podczas gdy samemu ma się z tym problem), odzywki "jak Wam nie pasuje to możemy zamknąć..." itp. dla mnie są oznaką braku szacunku i zachowaniem rozkapryszonego dziecka. Albo oznaką przewrócenia się w główce od nadmiaru "władzy".
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Margo05 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje nasz bohater? :loveu: -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Margo05 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Będę znów próbować od 10. Jeśli ktoś może, to proszę niech też próbuje. Może bedzie miał więcej szczęścia niż ja, bo u mnie z tym szczęściem ostatnio ciężko :shake: -
[quote name='gagata']Słuchajcie ,mała jamnikowata suka od pani Romy, o której pisała Weronika jest już u mnie! Jest po kąpieli, koty ma w nosie i moją burą Klarę też. Dziś wieczorem wizyta u weta. Najbardziej zszokowana jest bura. Trochę powarkuje. Na początek założyłam jej kaganiec ale teraz uczepiłam na smyczy i chodzi ze mną, bez kagańca. jeszcze tylko Belcia i będę miała rodzinę skompletowaną:lol::lol::lol::lol:[/QUOTE] Osz Ty paskudna :mad: Nic nie powiedziałaś :mad: Kiedy mogę ją zobaczyć? :loveu: :loveu::loveu:
-
U mnie schodzą subskrypcje :) Madzik, wejdź w edycję swojego podpisu, potem w zaawansowane i na dole masz "powiadomienie" tam zaznacz automatycznie lub dzienne (ustawione jest zazwyczaj na "bez powiadomienia") i powinnaś dostawać :evil_lol: Możesz zrobić to samo bez edycji postu, przy wystawianiu nowego - to jest takie okienko poniżej tego gdzie piszesz post i pod tymi emotkami na dole.
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Margo05 replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zimy w sumie nie było, więc te gooo... da nam się we znaki :placz: -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Margo05 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Tu masz rację Malagos :loveu: -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Margo05 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Blada doopa, nie dodzwoniłam się :placz::placz::placz: Ja już nie wiem w jakich godzinach dzwonić. Zaczęłam o 10, skończyłam o 18. Raz odebrała jakaś Pani, która przełączyła mnie do "adopcji" tylko, że tam już nikt nie odbierał :placz: Macie jakiś pomysł, żeby się dodzwonić? Ja już nie mam :-( -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
Margo05 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
DIF :loveu: Mam szczerą nadzieję, że będą dobre :cool3: -
[quote name='roz2']A czy nie możnaby pozwolić na otwieranie bazarków dla zwierząt, które mają swój wątek? Na przykład Gienia L. zakłada wątek, w którym opisuje sytuację swojego zwierzaka, własną sytuację finansową, oraz prosi o pomoc. Kto chce, ten prześle pieniążki, a ktoś inny otworzy bazarek. Czym różni się bezpośredni przelew od bazarku? Jedna i druga pomoc uzyskana jest za pośrednictwem Dogomanii, więc jeśli wprowadza się zakaz bazarkowania na "domne" to i zwykłej prośby o pomoc nie powinno być wolno napisać. Jakieś to nielogiczne jest. Ja tylko cały czas przeciwna jestem otwieraniu bazarków na własne psy (tymczasy też) przez osoby, które "przetracają" potrzebne tym psom pieniądze, to znaczy kupują ekskluzywne, moim zdaniem, przedmioty czy usługi, a potem robią bazarek pisząc, że im nie wystarcza na lekarza czy co tam. Każdy odpowiada za stworzenia, nad którymi opieki się podjął, i można pomóc tylko komuś, kto uczciwie robi wszystko, żeby sobie poradzić. I jeśli ja kupuję np. pojemnik na karmę za 50zł, to nie wyjadę za chwilę z bazarkiem na szczepienie Ola, albo :evil_lol: na samą karmę... I naprawdę nie ma znaczenia, że kupując ten pojemnik pomogłam jakiemuś pieskowi, ponieważ potem, robiąc bazarek, niejako żądam zwrotu tych pieniędzy.[/QUOTE] Ja się pod tym podpisuję 6 rękami i 8 łapami :evil_lol:
-
Jak się Frodzio czuje? :loveu:
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Margo05 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Jeszcze czasu bidulek potrzebuje :-( -
Niech Ci się goi maleńki :)