Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. Więc widać światełko w tunelu :multi::multi::multi:
  2. I mnie ujął wpis w podpisie Oleny... Skoro Timo ma problemy skórne, to będzie problem ze znalezieniem domku. Ludzie zazwyczaj chcą pieski zdrowe, a nie wymagające weta. Może zacząć od DT? Tylko skąd go wziąć?
  3. Daszku, takiś cudny, a tak nieliczni zaglądają :-(
  4. Miotły odpadają, bo jak wiatr będzie to trzy dni będziem leciały :diabloti:
  5. Zdolności krawieckich to Pani Jola nie posiada, ale spróbuję jakoś bazarkowo ją wesprzeć i może aukcją cegiełkową. Isadorko, ukłon w Twoją stronę :oops:
  6. Zdaje się, że ktoś zbierał na operację jakiejś suni z Krężla, ale nie jestem pewna czy to jest aktualne :cool3:
  7. Ja i tak mam wyrzuty, że tak długo to trwa :oops: Tweety, głowa do góry, bedzie dobrze, bo nie ma innej opcji.
  8. [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/1431/likier2rj7.jpg[/IMG] Przepiękne zdjęcie :loveu::loveu::loveu:
  9. Hapcia z góry spogląda i strzeże swoją Przyjaciółkę :) Z pewnością uśmiecha się radośnie, gdy widzi jak ona pokonuje kolejne trudności i wspiera ją swym psim serduszkiem. Maja, Ona zawsze będzie przy Tobie.
  10. Szpileczko, dziś murem przy kompie siądę i zrobię ten szablon. Podrzuć mi proszę maila do siebie, to Ci go wyślę jak skończę :oops:
  11. Daszek ślicznie się uśmiecha i prosi o wsparcie :)
  12. Postaram się w tym tygodniu ruszyć z bazarkami. Przepraszam, ale w ferworze przeprowadzki nie byłam w stanie, a i teraz jeszcze większość rzeczy po garażach leży, bo poprzedni lokatorzy nie zwolnili miejsca. Ale postaram się w ten weekend je wygrzebać :oops:
  13. Ja Was tylko duchowo mogę wesprzeć, chyba, że ktoś znajdzie tani i szybki sposób na dostanie się do Was :-(
  14. Śliczny chłopaczek :) Uwielbiam takie włochate czarne pycholki :loveu: Timo, szczeknij po dobry domek :)
  15. Isadorko, możesz dużo :) A ta lista też wiele znaczy :))
  16. Aż mi się wierzyć nie chce, że te zwierzaki, które potrzebują wsparcia i dmów zostawiacie same sobie :-(
  17. Nikt nie chce wspomóc psów? Nikogo nie obchodzą? Ech....
  18. Nikt do Ciebie nawet nie zajrzy :-( Tylko Martali i ja :-(
  19. Szkoda :roll: Ale może coś się znajdzie. Jak będę miała możliwość podjechania to sprawdzę tę zamrażarkę. Saphirko, jutro prześlę Ci adres Pani Joli, bo znów gdzieś wsadziłam :oops:
×
×
  • Create New...