Jump to content
Dogomania

Margo05

Members
  • Posts

    4034
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margo05

  1. Też nie wiem co można zrobić :shake: Hotelik chyba nie ma racji bytu, bo Pani Jola nie ma tyle miejsca, aby odizolować psiaki, dlatego też Bursztynek jednak do niej nie pojedzie. Z uwagi na psy nie może to być coś mocno absorbującego czas. Trudna sprawa...
  2. Biedna sunieczka :-( Strata pani, strata oczka :placz:
  3. To ma to Allegro? Jak się skończyło to dajcie linka, nawet do zamkniętej tylko nie tej z drugiego postu, bo już w archiwum, a ja chwilowo nie mam w niego podglądu :cool3:
  4. Pyszczydło otwiera się troszkę szerzej, co Czasem Czarnulo demonstrował ziewając i wywalając jęzor :evil_lol: Na tej fotce trochę widać [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/15b784e406e4b3c0med.jpg[/IMG] Ciężko mu zrobić zdjęcie na wprost, bo zaraz podbiega do głasków, więc takich nieudanych mam trochę :evil_lol:
  5. Wmarkos to już chyba coraz bardziej przerażony jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Saphirko, TP u Pani Joli nie ma. Ma net i telefon ze Sferii (to zdaje się net raiowy - problemowy) tak więc nie powalczy. A na Allegro trzeba mieć chodliwy towar aby się utrzymać. No i czas na wystawienie i obsługiwanie, a to cholernie czasochłonne. Ja w pracy robię to co dzień przez 8-9 godzin, a i tak mam opóźnienia obecnie. Nie mówiąc o ty, że trzeba to jeszcze wysyłać, a więc czas na pakowanie, zawiezienie itp. Wcale nie takie proste :shake:
  7. Przykro mi :-( Ale lepiej realnie podejść do sprawy niż ma dojść do tragedii...
  8. Lejdi to bystra dziewczynka i szybko się nauczy szczegółów. Na pewno domek będzie zachwycony :loveu: Czy macie jakiś pomysł co dopisać na allegro?
  9. Sytuacja się klaruje. Teraz tylko Dt na cito :roll:
  10. Melduję się w fanclubie :evil_lol:
  11. Daszek, ja Cię chyba zacznę ofować, to może ktoś jeszcze do Ciebie zajrzy? :cool3:
  12. Szczęśliwa mama i szczęśliwy klusek :loveu:
  13. Pani Jola ma bardzo wolny internet i nie jest za bardzo obeznana z forum. Może więc mieć trudność z zapoznaniem się szybko z treścią wątku. Zadzwońcie proszę do niej i ustalcie co i jak. Zawsze rozmowa więcej wnieie i wyjaśni. Tak myślę :evil_lol:
  14. Saphirko, Pani Jola ma taki szybki net, że mi się płakać chciało jak czekałam aż się strony otworzą. Poza tym nie jest obeznana z forum, no i czas... Ale myślę, że spokojnie zapozna się z Bursztynkiem. Mimo to uważam, że ktoś powinien zadzwonić i pogadać, bo na wątkach bywają różne info, czasem mylące.
  15. Czasem warto przypomnieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Saphirko, zawsze byłam naiwna :evil_lol::evil_lol:
  16. Moja cenzura już nie zagląda, dawno odpuściła, bo stwierdziła, że jak jeszcze poczyta, to będzie się mnie bała, a poza tym nie chce mnie oddawać na leczenie :evil_lol::evil_lol:
  17. Ewatr, bo to bardzo fajne uczucia :loveu::loveu::loveu:
  18. Saphirko, juz Pani Jola odezwała się na wątku Bursztynka :)
  19. [quote name='Saphira']A wlałaś mu ?:mad: Inaczej incydent będzie sie powtarzał :shake: Faceta trza trzymać krótko :evil_lol:[/quote] Tak planowałam, ale okazało się, ze perswazja słowna w moim wykonaniu raczej wystarczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/b56966d267800bf0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/45ae3048aab0a5a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/1d8aa5bb5e1c62a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/c23dd161070c5f21med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/33306a1d8d7e4f7dmed.jpg[/IMG] I jak Wam się podoba grubaśny Czarnuszek? :loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/cdcb5d0e87e69b7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/448e53de28f3cc4amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/2d7ec6001fa3e7b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/919721872eb9bfabmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/9064b66120f58f78med.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/c97163112307afeamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/127a27b87e2fe32dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/14e5a5181bdb7468med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/3015af1a8e516751med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/4733e5f0f5d31bc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/321/9be2a045e12ff30cmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...