[quote name='Saphira']Margo ! Nie otwierają sie fotki Fredzia na 289. Chciałam je wstawic na inny wątek/ mała suczka po sterylce, w środku olbrzymiaste szczeniaki nie do urodzenia/ i nie mogę. Są okienka z czerwonym krzyżykiem.[/quote]
Saphirko, tu masz adres do albumu Fredzia i Musi [url=http://margo05.fotosik.pl/albumy/457531.html]Musia i klusia - Zwierz
Zaraz sadystki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: My tu dbamy o dobro narodowe :loveu: Jak Żabulka nam ciachną to nie będzie kijanek i naród na tym straci :placz:
Teraz jakoś bardziej flakowo wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A zwróciłyście uwagę na tę postawę
[IMG]http://images6.fotosik.pl/321/b56966d267800bf0med.jpg[/IMG]
Jaki wyprężony :loveu: Prawie wystawowo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ja się wstępnie na pozostawienie miotły decyduję :loveu: Nie wiem tylko, czy 06.12 będę miała wolne :cool3: No i dziecku trza będzie jakoś wyjaśnić, czemu nie ma mamy :cool3:
Aby nie zaśmiecać sprawą Poziomki ogólnego wątku Pani Romy zapraszam na nowy wątek
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/poziomka-ciag-dalszy-czyli-walka-o-szanse-na-zycie-124582/#post11216112[/url]
Mały off :oops:
Aby nie zaśmiecać sprawą Poziomki ogólnego wątku Orzeszków zapraszam na nowy wątek
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/poziomka-ciag-dalszy-czyli-walka-o-szanse-na-zycie-124582/#post11216112[/url]
[quote name='gagata']To nie goldek czarny tylko nowa rasa - szczęśliwe margole....[/quote]
ciekawe kto jest protoplastą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='rotek_']fakt
patrząc na niego myślałam ze moze mieć coś z flata..aleee nieeee
to rzeczywiście margol:evil_lol:[/quote]
Rotek, to chyba po tych kłakach na nogach poznałaś :diabloti::diabloti::diabloti: