-
Posts
4034 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margo05
-
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
Margo05 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
I znów jestem zła... bo zadaję pytania i proszę o rozliczenie. Zaraz się okaże, że jestem "emirowcem najeżdżającym, zacnych, zapracowanych, świętych ludzi", klepię tylko bezsensownie w klawiaturę i jakoś nie chcę być fanatycznie zaslepiona... Do tego jako zło wcielone staram się wywołać kolejną aferę. A w ogole to jest spisek przeciwko PiSdZ. Kasiu, ja rozumiem, że z przyczyn choćby zawodowych doszukujesz się pewnych rzeczy, ale nie przesadzaj. To forum, a nie sąd. Tu, w dobrowolnych kontaktach międzyludzkich, które mają na celu nieść pomoc zwierzętom, priorytetem powinna być rzetelna informacja, która może przyczynić się do udzielenia pomocy, czy wręcz uratowania życia zwierzaka. Ten temat już nie raz wałkowałyśmy, i nic się jak widać nie zmieniło. Szkoda. Dalej niektórzy traktują nawinych (bo jeszcze tacy tu są) dogomaniaków, jak skarbonkę, ale bez dostępu do informacji... A jak już się nawiny odezwie w końcu, to "emirowiec, pieniacz, awanturnik i najlepiej zbanować go". Mnie tez to pewnie spotka. Ale mi to akurat lotto, jam tu gościnnie :eviltong: -
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
Margo05 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia']No bawią się świetnie, właśnie widzę :) Chandlerku, oczywiście, zrobiłabym rozliczenie, jasne, ale tylko w momencie, jakby ktoś na leczenie benka wpłacił cokolwiek. Dostałam informację, że żadnej wpłaty tytułem na bernardyna nie ma.[/quote] No proszę, tylu chętnych do pomocy, a nikt nawet grosika nie wpłacił. Wstydźcie się. Na inne zwierzęta, na które PiSdZ zbiera pieniądze, też nikt nie wpłaca. Jak możecie :shake: PiSdZ samo boryka się z ratowaniem zwierząt, zero wsparcia z zewnątrz, a wy tak na nich najeżdżacie. Wstyd mi za was. Nawet nie uszanujecie tego, że PiSdZ to właściwie tylko dwie osoby: Grzegorz i Weronia. Oboje zajęci i nie mają czasu na bzdury typu info... -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Margo05 replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250249~DSCN1690.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250249~DSCN1690.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250250~DSCN1689.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250250~DSCN1689.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250252~DSCN1688.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250252~DSCN1688.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250253~DSCN1687.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250253~DSCN1687.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250254~DSCN1686.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250254~DSCN1686.jpg[/IMG][/URL] Sorki za niepoprzekręcane zdjęcia, ale to tak na szybko z pracy :oops:, bo w domu nie mam jak :( -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Margo05 replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250257~DSCN1683.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250257~DSCN1683.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250258~DSCN1661.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250258~DSCN1661.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250255~DSCN1685.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250255~DSCN1685.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250256~DSCN1684.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250256~DSCN1684.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250259~DSCN1660.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250259~DSCN1660.jpg[/IMG][/URL] -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Margo05 replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250264~DSCN1640.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250264~DSCN1640.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250263~DSCN1643.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250263~DSCN1643.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250262~DSCN1644.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250262~DSCN1644.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250261~DSCN1658.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250261~DSCN1658.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250260~DSCN1659.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250260~DSCN1659.jpg[/IMG][/URL] -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Margo05 replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Już wrzucam fotki Rudaśki :) Cały allbum [URL="http://www.imageshock.eu/?id=9967488&klic=ABUxts1F&overall=1"]ImageShock.eu[/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250268~DSCN1634.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250268~DSCN1634.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250269~DSCN1691.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250269~DSCN1691.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250266~DSCN1636.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250266~DSCN1636.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250267~DSCN1635.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250267~DSCN1635.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshock.eu/?img=4250265~DSCN1637.jpg"][IMG]http://www.imageshock.eu/img_small/4250265~DSCN1637.jpg[/IMG][/URL] -
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
Margo05 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Chandler, rzecz w tym, że to wcale nie jest dobra zabawa. Wrecz przeciwnie :shake: -
I nie tylko w jej, ale i pozostałych psiaków, które u Reksia czekały, bądź czekają na dom :loveu::loveu::loveu:
-
Wujek Zmysł, to bardzo wyjątkowy wujek, taki wujek przez wielkie W i UJEK też :loveu::loveu::loveu: Kacperek da radę, musi. Jego brat jest całkiem dobrze wypasionym kocurkiem. Możliwe też, że jest tatą kilku nienarodzonych jeszcze kociaków pewnej białoczarnej panienki, która, jak się wczoraj okazało, jest kotna :-(
-
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
Margo05 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
:cool3: gdzieś przeoczyłam to info :czytaj: o pracach na dogo, a to wiele tłumaczy: znikające posty, znikające fotki, znikające rozliczenia, znikający userzy... ja już się bałam, że mi znów komp szwankuje :comp26:, a to tylko dogo się modernizuje, co za ulga :loveu: zobaczę w domu, może już będzie całość widać :cool3: -
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
Margo05 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]I jeszcze jedna regulaminowa kwestia...[/COLOR][/B] Regulamin PwP: 5. W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco rozliczeń w 1 poście. [B][COLOR=green]W związku z tym - bo jak rozumiem na psa są/będą zbierane pieniądze na dogo - poproszę Weroniu o bieżące wklejanie rozliczeń do pierwszego postu.[/COLOR][/B][/quote] [quote name='Weronia']Jasne. Będę o tym pamiętać.[/quote] Wobec powyższego wyświetla mi niepełny pierwszy post. Wam też? -
Piękne przytulaśki i pacynki dla Kacperka od psiamy :) Zapraszamy na bazarek :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zajefajne-pluszaki-na-ratowanie-kacperka-do-03-05-2009-a-136602/#post12203814"][IMG]http://images8.fotosik.pl/20/4966a72692b02855.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pomozcie-uratowac-kocurka-kacperka-kupcie-korale-kolczyki-do-24-04-a-135907/#post12152968"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pomozcie-uratowac-kocurka-kacperka-kupcie-korale-kolczyki-do-24-04-a-135907/#post12152968"] [/URL]
-
Ja nie medyczna, więc nie pomogę. Ewa, jestem przekonana, że Kacper trafił najlepiej jak mógł. Nie wiem gdzie znalazłby tak oddaną opiekunkę jak Ty. Dzięki wielkie za niego. Naprawdę. Wtedy gdy go zgarnialiśmy z Kamilem nie bardzo się zastanawialiśmy co dalej. Potem zaczęło nas to przerażać. Oswieciło mnie, aby zadzwonić do Ciebie. I naprawdę gdyby nie Ty, to Kacperka pewnie już by nie było, lub dogorywał by na Paluchu. Tam pewnie by trafił, gdybym byla zmuszona wezwać straż miejską :(
-
Oj Kacprowy, zafundowałeś ciotkom rozrywkę :cool3: Ewuś, możliwe, że tak powiedziałam, lub coś podobnego. Ja się martwiłam, że skoro on ma taki osrty stan tego kk, to i inne kociambry są chore. Ale wszystko wskazuje na to, że nie. Rudi (brat Kacperka) ma się całkiem dobrze. Jak mi się uda, to porobię zdjęcia.
-
Wiecie co - było warto, naprawdę było warto stoczyć te wszystkie boje o Penny. Nie żałuję ani jednej chwili i ani jednego słowa, które doprowadziły do tego, że Poziomeczka znalazła swoje miejsce na ziemi :loveu::loveu::loveu: