-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Żadnego. Miał na wyróznionej Tablicy sporo wziętych telefonów i tyle. Ocelot możesz mu kupić jedzenie? Potrzebne suche i puszki. Wydaje mi się, że potrzeba jednak wyróznień ogłoszeń, bo jakoś dla ludzi jest na zwykłych niewidoczny. Fil już bardzo zmienił sie. W zeszłym tygodniu jak wychodziłam z nim na spacer, to tak mocno ciągnął, aż zaraz za ogrodową furtką rozerwał smycz. Na obrozy został metalowy element, a reszta u mnie w ręce. Byłam w totalnej panice, a Fil pobiegł sobie znaną trasą, przebiegł co prawda drogę, ale zaczekał na nas w parku i dał sie bez problemu przypiąć. Jak wcześniej uciekł, to przecież nie istnieliśmy dla niego, liczył się tylko pęd na oślep przed siebie. Teraz pobiegł owszem, ale wrócił i zareagował na wołanie.[/QUOTE] Jaaga napisz mi jakie jedzenie. Co je. Firma i w jakich ilościach. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Allegro sie Filowi skonczylo. Jak odnowic? ...wyroznione czy zwykle?[/QUOTE] Ponów mu może wyróżnione, tylko podaj konto:) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Baksio jest z Gdańska, stawka to 0,40 zł plus koszty za autostrady płatne. Koszt transportu Oczki to plus minus 500zł plus te opłaty za autostrady. Mógłby jechać w następny weekend. Transport od drzwi do drzwi.[/QUOTE] Mi to odpowiada. Nie wiem jak Wam -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
W pierwszej chwili miałam nadzieję, że uda nam się z Maćkiem - wolontariusz od nas zawieźć Oczkę do Starogardu, ale... no właśnie ale to nie jest realne. Żeby tak ze 200 km było mniej:( -
[quote name='werenn']jeżeli bedziecie robic bazarek to mam parę książek Agaty Christie na zbyciu i moge wpłacic to 20 zł na szczepienie[/QUOTE] Będziemy. I bardzo dziękuję. [COLOR=DarkRed][B]Stan na 16.11.11 Razem: 293 zł. Na hotel jest. 7 zł. dołożę ja. Zresztą liczę się z tym od jakiegoś czasu... [/B][/COLOR]
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Będziemy organizwoać transport. Tylko ja muszę znaleźć chwilę. -
[quote name='Nikus']Patrząc na pierwszą strone wątku i stan finansów to....robi się brrr...czy dziś "[B]stała[/B]" deklaracja to tylko puste słowa? Może zacznijmy szukać BDT bo inaczej Szila wyląduje w schronisku[/QUOTE] Tylko gdzie taki znaleźć? Poprosilam Kasię od czarka, żeby szukala dziewczynom domu, ale też nie jest latwo.
-
I troszkę zdjęć Hebana z niedzieli... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200919.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200918.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200917.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200914.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200912.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200911.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oj czekamy...... -
[quote name='DONnka'][B]Ciociu ocelot,[/B] zamówiłam u Hitoshi pakiet 130 ogłoszeń do rozparcelowania na kilka psiaków :) Ja zapłacę a Ty przekażesz Hitoshi psiaki, dla których ma zrobić ogłoszenia z informacją, po ile ogłoszeń ma być dla poszczególnego psiaka:) Może tak być ???[/QUOTE] Pewnie, ze może:)Jakoś je rozdzielnię:)
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A kiedy będzie po wizycie? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ocelot replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2]Imię - Solo Płeć - Samiec Wiek - 7 lat Miejsce - Schronisko w Tomaszowie Maz. [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Kontakt - [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green]604416873, [email][email protected][/email] [/COLOR] [COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Sterylizacja - przed adopcją będzie wykastrowany Wątek na dogo -- brak [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]Jaki ma Solo charakter? Ano taki jak każdy jamnik. Solo co prawda jest miksem jamnika, ale jak na jamnika przystało ma krótkie łapki i jest dłuuuuugi, ze hej. Oczywiście Solo ma zawsze rację. I zawsze swoje zdanie. Wiadomo jamnik uważa, że jest najmądrzejszy. Spędza czas na budzie, z niej lubi sobie przeskoczyć przez ogrodzenie i pozwiedzać schronisko. O jaka radość mu sprawia, ze inne psy warczą, szczekają, on wtedy z dumnie podniesionym ogonem kroczy niby udzielny książę po włościach. Zawołany delikatnie odwraca głowę, udając, że nie słyszy, udając, ze to tylko spacerek. Znaleziony na stacji benzynowej na ul. Mireckiego. [URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4388/produkty/06_25_solo11.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4388/produkty/06_25_solo11.jpg[/IMG][/URL] [LIST] [*][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4389/produkty/06_25_solo.JPG"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4389/produkty/06_25_solo.JPG[/IMG][/URL] [*][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4390/produkty/06_25_solo1.JPG"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4390/produkty/06_25_solo1.JPG[/IMG][/URL] [/LIST] -
[quote name='rita60']Ania błagam o dobre foty,bo nie ruszymy z miejsca.......[/QUOTE] Rita jedno zza krat. Nas jest tam zwyczajnie za mało. Gdyby ktoś kto może, z Tomaszowa tam podjechal w tygodniu i wyprowadził byłoby super. Mam wrażenie, że jakby wszyscy o nim zapomnieli. Pies w schronisku, problem rozwiązany.
-
Zdjęcia Aury [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200432.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200433.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200434.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200435.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200436.jpg[/IMG]
-
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
ocelot replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Ano właśnie. Ma wyściełaną budę chociaż? ja jutro pędzę też do schroniska zerknąć jak tam psiaki. Na części bud już zasłonki.