Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Mamy mały bazarek dla Berci, jak rozliczę to wpłacę
  2. Bardzo, bardzo dziękuję. Porobię Solowi nowe ogłoszenia.
  3. Super Managua zapisze, a a włączę w rozliczenia:) Ale to dla Tedika tylko?
  4. Maluszków jest w te chwili 6.
  5. Pixel 31 lipca ma umówioną wizytę u dr. Goncarza. Pomóżmy mu odzyskać wzrok, jesli się uda. Koszt wizyty niewielki, 50 % dla psiaka schroniskowego, chylę czoła przed doktorem - 55 zł., ale transport jeszcze i nie wiemy co dalej. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226649-Pixel-jedzie-do-okulisty-Pomo%C5%BCemy-odzyska%C4%87-mu-wzrok[/url]
  6. Pixel 31 lipca ma umówioną wizytę u dr. Goncarza. Pomóżmy mu odzyskać wzrok, jesli się uda. Koszt wizyty niewielki, 50 % dla psiaka schroniskowego, chylę czoła przed doktorem - 55 zł., ale transport jeszcze i nie wiemy co dalej.
  7. Muszkieter już w domu ze trzy miesiące?:) Ja w tamten poniedziałek umówiłam się z nim i z ego Panią na spacer:) Teraz wabi się Baster. Idę sobie widzę go z daleka i wołam: "Baster", najpierw nie słyszał, a ... potem puścił się pędem, pędem radości. Ja miałam obawy czy mnie pozna i czy będzie mnie miło kojarzył, i czy będzie spacery pamiętał, głaskanie... On dziewczyny mnie poznał a mi świeczki w oczach stanęły, tańczył koło mnie, swoim zwyczajem złapał mnie za rękę. Pojechaliśmy nad wodę. To jest najmądrzejszy pies jakiego poznała. Pani mówi, że on wszystko umie, wszystko rozumie. Ona stój - on stoi, ona "wróć" on wraca, ona "możesz iść do wody on pędzi. Cały czas je pilnuje, odbiegnie pędem na 10 m i sprawdza czy est, wpada do rzeki i za sekundę znowu przy Pani. Jak idzie z nią to równiutko przy nodze. Między bajki ego agresję do zwierząt można włożyć, spacerował z ratlerka, obwąchał i tyle, z dobermanką znajomych śpi na łóżku, do dzieci idealny. Generalnie śpi w łóżku, z głową na podusi. Rano Panią jak się obudzi liże, Panu kark do głaskania nadstawia. Pięknie jeździ na tylnym siedzeniu auta - widziałam. I uwielbia teraz pierogi z truskawkami i z bitą śmietaną. On sam sobie ją wybrał. Pani mówi, że jak położył głowę na ej kolanach to wiedziała, że tylko on. Żaden inny pies:)
  8. Dziękuję:)Muszę Perełkę wrzucić tutaj
  9. Piękny:)I teraz Solo zaczarowany
  10. Dla Solo koniecznie:):):)
  11. Oj Joteska jak Wam dziękować???????? Mnie Ujazd gryzie, tam nadal sprawa bezdomnych psow mimo ustawy nie rozwiązana. Niby rozwiązana - Wojtyszki, ale wiadomo jaki to schron. jak dobrze, że nie przegapiłaś Bostona wtedy.....
  12. Bardzo ladnie ciociu nas poinformowałaś:)
  13. [quote name='piescofajnyjest']hehehheheh:) oj Tediku.... a ja wlasnie po raz pierwszy w mojej "karierze" zostalam opier****na na dogo :([/QUOTE] Za co? Oj mi się nie raz dostało.... a najbardziej boli i wkurza jak zarzucaja mi coś ludzie co realiów schroniska nie znaja.
  14. To straszne!:)Brak drzemki w ciągu dnia:) Już widzę moje nieboraki jakie byłyby zmęczone:)
  15. Anula na wirusówki nie byla szczepiona. Wiek to się u nas albo drastycznie zaniża, albo zawyża, tak jakby nikt się na tym nie znał. Ja w lata podane przez schronisko już dawno nie wierzę
  16. O to dzięki wam jamniki jakoś szybko faktycznie domy znajdują:) No oprócz Solo kurcze, ale... on duży jest i rozdarty. A ja akurat na jego punkcie mam fioła:) Teraz Perełka.
  17. [quote name='Lolalola']juz tam bylam i cos kupilam:)[/QUOTE] a widziałam:):):)
  18. I jeszcze jeden............. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229478-Ciuszki-staniki-i-pask%C3%B3w-bez-liku-%29-dla-Szili-s%C5%82odziak%C3%B3w-do-27-lipca-20-0?p=19372920#post19372920"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post19372920[/URL]
  19. I jeszcze jeden............. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229478-Ciuszki-staniki-i-pask%C3%B3w-bez-liku-%29-dla-Szili-s%C5%82odziak%C3%B3w-do-27-lipca-20-0?p=19372920#post19372920[/url]
  20. Dobra porozmawiam. Nie chce mi się wierzyć, w taka dobrą, szybka adopcję:)
  21. [quote name='Kora']Ocelot i reszta ;-) rece sa najlepsze,a wlasciciele zakochani w psiaku (ja i moja sunia tez), natomiast co do chipa i umowy, umowa oczywiscie natomiast chip bez sensu skoro maja byc wlascicielami to istotny jest chip Warszawski (jest akcja chipowania UM) w uwagach ewentualnie mozna dopisac ze pies adoptowany jest z Waszego Schroniska[/QUOTE] Dobra dopytam czy tak może być. Dla mnie bez sensu, ale znasz urzędników i paragrafy. Kora Ty też się w nim zakochałaś?:):)Suńka też?:)
  22. Chyba się pomyliłam, musicie wybaczyć. Mam niesamowity przerób schroniskowych psów. gdyby to była Korba i jej siostra to gwarantuję, że natychmiast byłyby szukane przez pracowników firmy.
  23. Może się mylę. za dużo tych psów przechodzi przez schronisko, dorosłe pamiętam, szczeniaki mniej. Managua nie może też zdjęć znaleźć.
×
×
  • Create New...