-
Posts
446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martyna&Zara
-
[QUOTE] Toffuś- jakiego owczarka planujesz?[/QUOTE] Ja może trochę z innej beczki, ale ja niemca :P Bordera bym wybrała, ale się boje ,że popsuje mu życie, bo ja taki trochę kanapowiec,a border to wulkan energii. Dla onka też będę musiała trochę kondychy nabrać, ale czego sie nie robi dla piesków. Ja czekałam 4 lata, maiłam czekać jeszcze 2, a tu nagle pojawił sie toffik:P Waszym zdaniem jaki Border jest szczęśliwsz? Border wybiegany na dworze, czy wybiegany w domu. Ja pomimo to że nie kupuję Bordera to sie tu udzielam bo to moja ukochana rasa(razem z Tollerem i onkami). U nas wygrał onek, bo całej rodzinie sie podoba z wyglądu i z charakteru. Bedę czekała jeszcze gdzieś ze 2 lata na mojegoowczarka, ale już mam wybrany zoolog u którego się będę zaopatrywać i szkołe dla niego:PP oże nawet już hodowlę :)
-
Na ulotce promocyjnej przeczytałam i zobaczyłam zdjęcia psów z kłopotami skórowo-sierściowymi i byłam pod wrażeniem. Jak to wygląda w praktyce. Mój pies ma matową sierść i chciałabym jakoś temu zaradzić.
-
Z tego co ja wiem, to aby psiaki mogły mieć rodowód trzeba pokryć sukę hodowlaną reproduktorem. Są jakieś wyjątki, ale dokładnie nie wiem co regulują.
-
[B]Rottie-[/B] Powiększamy gromadkę??:) Ja tez będę powiększała, ale trochę się boje, bo mój psiak nie lubi dużych psów, a jak mu z owczarkiem podskoczę to co zrobi. Chociaż będę miała tego,,nowego" psa od szczeniaka wiec może się przyzwyczai :)
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Martyna&Zara replied to zaba14's topic in Galeria
To daj jakieś niezłe ujęcia chociaż psiaków z sąsiedztwa :) -
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Martyna&Zara replied to zaba14's topic in Galeria
[quote name='BlackSheWolf']heh wiem :roll: ale dziewczyny powiedzialy zebym wklejala fotki bo odkad moj kleksiu odszedl za TM nie mam juz kogo fotek tu wklejac, a tak lubilam ten watek...[/quote] A no tak zapomniałam, ale nie przejmuj się. Wszystkie psiaki są u nas mile widziane :) -
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Martyna&Zara replied to zaba14's topic in Galeria
[quote name='BlackSheWolf']ja wczoraj dałam :razz:[/quote] A dzisiaj nie dasz?? Bo wiesz dogomaniakowe cioteczki stęsknione :P:) -
Niania dla psów w TVP i inne programy telewizyjne
Martyna&Zara replied to fruttella's topic in TV & radio
Leci ok. 10-11 . Kiedy byłam chora udało mi sie oglądnąć. Bardzo fajny i fachowy. -
I jeszca raz dziękuje za uświadomienie nieświadomej :)
-
Bardzo dziękuje :)
-
Witam! Wiem, że przy kupnie szczeniaka z hodowli dostajemy METRYKE, a dopiero później możemy zrobić na podstawie metryki RODOWOD(to znaczy nie my tylko ZKwP). nurtuje mnie jednak pytanie, czym(jeśli chodzi o wygląd) różni się metryka od rodowodu. Z góry dziękuje za odpowiedzi:)
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Martyna&Zara replied to zaba14's topic in Galeria
Twój ten niemiec?? Wygląda na rodowodowca:P Nie żeby coś nie tak ale kundelka to on na pewno nie przypomina:PPP(przynajmniej na moje oko):) -
White angel mi się podoba tylko no niestety może byś już zajęty :(
-
Niespodziankę:) Nikt chyba jeszcze nie wygrał.Dlatego nikt nie wiem :)
-
Może spytaj sie veta. on zawsze pomoże:P:)
-
Chciałabym ćwiczyć z moim przyszłym onkiem angilyty. Jakie Szeli lub obrożę mu dobrać. Jeszcze jedno. Wasze onki maja smycz normalna czy automatyczną?
-
W przyszłości zamierzam kupić onka . Jeśli rodzice sie zgodzą, będę go trzymała w domu. Przypuśćmy, że pada deszcz. Wracam z psem ze spaceru, a on jest cały mokry i w błocie. Nie chce dopuścić żeby wskoczył na kanapę, albo stanął na środku salonu i zaczął sie majestatycznie otrzepywać. Jaka metodą nauczyć psa, że po każdym spacerze, pierwszy kierunek to np. łazienka, gdzie go umyje, a gdy będzie sychy wpuszczę go do reszty mieszkania.
-
8.06 REPTOWo k\ Stargardu Szczecińskiego -WYSTAWA KUNDELKÓW
Martyna&Zara replied to bonia's topic in Spotkania i wystawy
No rzeczywiście za późno!! Wiesz czasami trzeba zorganizować bilet itp. Takie wiadomości podaje sie wcześniej. -
Chodzi ci o ten z maliem?? jeśli tak to wygrywa JEDNA osoba ! Więc trzeba mień jeszcze większe szczęście:PP:)
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Martyna&Zara replied to zaba14's topic in Galeria
Pdobna (moim zdaniem) do tych ras a lessiowiec od serducha :) -
Coś mało tych borderów:P Mi bardzo podoba się ta rasa, ale no niestety kanapowiec ze mnie, a nie chcę unieszczęśliwiać pięknych psiaków. podobaja mi sie jeszcze tollery, ale z tego samego powodu odpadają:(
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Martyna&Zara replied to zaba14's topic in Galeria
[url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz064-2.jpg[/url] kto tam ?? cudek-miodek [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz062-2.jpg[/url] chcecie mojej pomocy ?? mój psiak ma wstręt do biegania za kijkami, ale poobgryzać nie ma sprawy :PPP -
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Martyna&Zara replied to zaba14's topic in Galeria
Lessioiec,szkociowiec,szetlandus [url]http://images30.fotosik.pl/222/5cae817afd0fafa4med.jpg[/url] piękna fotka -
A ktoś z was jest zalogowany na [url]www.psy.pl??[/url] Tam przysyłają ci na meila co jest w numerze, na samym dole jest do wygrania jakiś prezent. Ktoś kiedyś wygrał coś??
-
[B]Manndy_86 [/B]Wszystkie Toffiki maja w sobie ten dar przyciągania :PPP