Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. Zbóje na pierwszą!
  2. dziękujemy! Dziś wieczorem postaram się od kolegi zdobyć więcej informacji, może będą jakieś nowe zdjęcia. Zrobię też w końcu bannerek
  3. chociaż podrzucę, biedna sunia.
  4. ale przy patologu to już chyba człowiekowi obojętne...? :P
  5. prześliczna :( szkoda, że los i zły człowiek tak ją już musiał doświadczyć.
  6. a jak tam łapka psinki? Dawno mnie tu nie było i nie wiem czy dobrnę do informacji. Pięknie teraz Lady wygląda. Szkoda, że do Muchowca mam tak daleko ;) Przy okazji chciałam zaprosić na wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175483-Katowice-MaA-a-ruda-szuczka-bita-kopana-i-gA-odzona-JuA-bezpieczna-ale-szuka-domu[/URL] i poprosić o pomoc w ogłoszeniach itp. Psinka w Katowicach.
  7. a przede wszystkim świetnie się zmarznięty nos grzeje w takim futrze :D sprawdzone! I zatwierdzone!
  8. no to prawda, nie bolało :) ale co się nastresowałam to moje :) nie miałam nigdy wyrywanych zębów (oprócz mleczaka dawno temu, z kiepskim znieczuleniem :p) i poważniejszego zabiegu pod narkozą. No i jednak potem ani jeść nie można tego co się by chciało przez jakiś czas, biegać też nie bardzo bo się rozkrwawi :P Jak teraz zacznę z psiskiem biegać to będzie szał radości :D Tesia też czasami z nami biega ale tylko na krótsze dystanse. Z Yrsą można poszaleć.
  9. oki jutro prześlę grosik ;)
  10. poproszę o numer konta na Kangurka, mogę przelać jakieś parę zł ;)
  11. prosimy serdecznie o pomoc w ogłaszaniu!! Na tych wszystkich psich portalach :)
  12. Ja teraz niestety jestem poza domem i mam ograniczony dostęp do komputera i programów graficznych więc nie będę za często zaglądać, nie mam także wiekszej ilości informacji.
  13. Patrzcie jaka cudna [IMG]http://images46.fotosik.pl/236/4c0caa9bd45ee1efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/237/31f111b457179514med.jpg[/IMG]
  14. Dziś zadzwonił do mnie kolega z informacją, że jego mama odebrała sąsiadom malutką, młodziutką suczkę. Sunia była przez nich maltretowana, bita i kopana, głodzona. Nie wiemy ile dokładnie ma, jest jeszcze szczeniaczkiem. Nie będzie duża, na razie podobno mieści się w formacie a3 ;) Patrzcie na te smutne oczka - taki mały szczeniak a już tyle musiał przeżyć... Sunia na razie jest bezpieczna u mamy kolegi ale nie może tam niestety zostać na stałe. Dlatego bardzo proszę o ogłaszanie psinki na róznych portalach i rozsyłanie wątku. Bannerki postaram się zrobić dziś wieczorem. [IMG]http://images45.fotosik.pl/238/663d826c6bf6102cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/232/df1349a11fb73091med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/237/3dc60a737971ccb9med.jpg[/IMG]
  15. ronja: nie mam za bardzo pieniędzy ale książki są super! Akurat coś, co trafia w moje zainteresowania :) zresztą nie tylko te dla Simony ale i dla Dziadków. Oj muszę ponaciągać kogo się da :) I na pewno coś będę licytowac. Takie rarytasy.. oby nikt mi nie podebrał zbyt wielu ;D
  16. noo takie futrzysko to w sam raz do przytulańska :)
  17. [img]http://psilos.pl/images/stories/Ambuwet/Grudzien2009/muki.11.12.2009.b.jpg[/img] mnie to zdjęcie strasznie sie podoba :) Te sterczące z betów, ciekawskie uszyska. Prześlicznie. Muki - na pewno będzie dobrze.
  18. Vlk

    Furminator

    ja mam coatminator z vivoga, dla moich suk, jedna po owczarku, druga jest w połowie malamutem a w połowie owczarkiem. Sierść ma bardzo gęstą, z dużą ilością podszerstka. Vivog nic jej nie wyciąga, jeśli nie jest w okresie linienia (ale inne szczoty wtedy też nic nie wyciągają). Ale za to jak linieje to pięknie wyciąga ;) U drugiej suni też radzi sobie dobrze. A jak o używasz? Ostrze powinno byc prostopadle do grzbietu/innej powierzchni psa ;) Popróbuj jeszcze, może się uda. A jak nie, to znaczy, że po prostu psica ma inną sierść, niż to narzędzie czesze ;)
  19. takiego słodkiego pychola z takim pięknym nochalem nikt nie chce co rano oglądać? :roll:Przecież to nochal w sam raz na pobudkę, jak zimny dotknie śpiącego delikwenta przypominając o porannym spacerku. A pychol w sam raz do wycałowania :D
  20. i nie mogę znaleźć na stronie kundel polski maila do pana Janusza i tego artykułu o zamknięciu. Ale panie Januszu! Proszę się nie poddawać! Ludzie bywają wredni i paskudni ale nie zwierzęta. One potrzebują czegoś takiego jak Ambuvet!
  21. ale łysolek biedniutki. Ale jak znowu porośnie to niezły przystojniaczek z niego będzie. Oglądając zdjęcia człowiek nie zdawał sobie sprawy, że te oparzenia były aż tak rozległe... na grzbiecie i okolicach jednak było trochę sierści. Dzielny Muki! Dobrze, że broi! Ma do tego święte prawo :)
  22. a w Katowicach można gdzieś kupić dr Lucy?
  23. można go reklamować, że bez ogona wygląda na niedźwiedzia ;D A za to na pewno z niego niezły przytulak.
×
×
  • Create New...