Axel ma około 1,5 roku, dziś jest ostrzyżony, czeka na kastrację, w domu tymczasowym. Chłopak jest czysty, bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi i psów, na razie nie wiemy o jego stosunku do kotów, w każdym razie w lecznicy nie reagował na miauczenie.
[B][COLOR=red]Juz wiemy, psiak jest przyjaznie nastawiony do wszelkich stworzen, na czterech i dwoch lapach. Test z dzieciakami przeszedl bardzo pomyslnie.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Komu idealnego Psiaka??????????????????[/COLOR][/B]
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5167/dsc05150tu8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/261/dsc05172ek3.jpg[/IMG]