Berkano na 1 miesiąc to uzbieramy. A co potem? Ani Puszek ,myślę że Borys też domów nie znajda. Czyli dożywotny DT. Puszek jest w boksie na dworze. Borysowi nie zamienie boksu w schronie na boks hotelowy za 300zł na miesiąc.
To musi byc domowy DT. A zadnego nie mamy. Na FB zainteresowanie marne, nie to co kiedyś. DT choćby na zime, a ewentualnie by wrócił do schronu na wiosnę.
Na dodatek on się rzuca na inne psy.
Berkano daj powielić.:razz: Takie dwie jak Ty i sprawa załatwiona.