Kudlatek, ktory ma na imie teraz Kapselek jest w drodze do domu. Pieknie chodzi na smyczy, do samochodu wskoczyl jak do siebie. Panstwo mieszkaja sami, Pies ma byc przyjacielem i towarzyszem. W boksie byl zdominowany i wystraszony. Ale przy ludziach rozkwita. Niech ci sie szczesci Kapselku. Przy okazji DZIEKUJE wszystkim Cioteczkom za wielka pomoc. Bez Was kochane pewnie nic by sie nie udalo.:loveu: