Jump to content
Dogomania

monika55

Members
  • Posts

    13813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika55

  1. Zeby sie wszystko udalo. Powodzenia.
  2. Nie wiemy dokladnie. Kilka miesiecy chyba.
  3. Boje sie ze tym razem bedzie trudno. A ona tam zdziczeje w tym schronie.
  4. Nie wiem dokladnie, moze 2 miesiace. A ile sie tulala po ulicy - ktoz to wie?A to maly gryzak. Widac, ze juz sie pewnie czuje w domku. I jest jej dobrze.:loveu:
  5. Piekny plakacik. A piesio taki kochany i biedny.
  6. Rozmawialam na GG, co oczywiscie nie jest wiarygodne. Emeryci, starsze malzenstwo szuka malego pieska. Sa z Zabrza.
  7. Udalo mi sie zmienic nr tel.Ale jesli pozostale ogloszenia maja nieaktualny numer, to nic dziwnego ze nikt nie dzwoni.
  8. Kapselku witam z rana.
  9. GG to tylko nawiazanie kontaktu. Nie wyobrazam sobie adopcji psa bez wielu rozmow, najlepiej telefonicznych. A potem spotykalam nowe rodzinki osobiscie. I wtedy zalezalo to od rozmowy osobistej. Tak sie sklada, ze panstwo przyjezdzali z bardzo daleka. Mysle, ze im na psiaku zalezalo.Nic pochopnie. Ale czytam na Dogo, ze i doswiadczonym nieudane adopcje sie zdarzaja. Zawsze to bardzo przezywam.
  10. http://www.pajeczyna.pl/ region Katowice. Tez dobry portal.
  11. http://www.emetro.pl/emetro/0,0.html Tu podobno duzo ludzi czyta. Trzeba dac zdjecie, a ja nie mam w komputerze.
  12. Myslalam o ogloszeniach u nas na Slasku. Jak moje dawalam to mialam naprawde duzo zainteresowanych. Moje po krotkim czasie znalazly domki.Tylko nie wiem na kogo namiary. Albo GG albo nr telefonu.[ Na PW]
  13. No qrcze, to trzeba dalej oglaszac.Sprobujcie pogadac z ta Pania. GG 11016183.Szuka malego pieska.
  14. Nie wiem czy da sie zmienic ten numer?
  15. [URL]http://www.emetro.pl/emetro/0,0.html[/URL] Sprobujcie dac tu, ja nie mam zdjecia w komputerze i nie chce mi przyjac.
×
×
  • Create New...