Złe wieści:
Witam,
dzisiaj byliśmy na ściągnięciu szwów. Borys się bardzo wyrywał, ale w końcu się udało. Rany ładnie się zagoiły. I na tym, niestety kończą się dobre wiadomości. Borysowi pobrano krew ze względu na jego przewlekłą biegunkę. Wyniki wskazały na chorobę wątroby:-( W związku z tym lekarz zalecił leki oraz specjalną karmę, której worek 12 kg kosztuje 200 zł. Na razie dostaliśmy tabletki na 7 dni, a za 2 tygodnie mamy przyjechać na badania kontrolne, czy coś się polepszyło. W międzyczasie mamy zrobić USG wątroby, ale to już wykonamy w Żorach. Z przesłanych mi pieniędzy zostało 171 zł. Kwota ta pomniejszy się jeszcze o opłatę za USG.