Nie wiem po co o nim piszę. Stary - może 15lat, a może więcej. Brzydki, brudny. Oddali go bo stary. Ma swój boks, legowisko, miskę.Tyle i aż tyle ma. Umrze po cichu, może sam, a moze zdązy pracownica go pogłaskać. Nie wiem. Ja nie mam złudzeń że ktoś go zechce. Chcę żeby został po nim ślad. Zdjęcie,tekst, może ktoś chociaz o nim pomyśli. Okrutny los starych.
A oto Maciek
[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5417/002jlh.jpg[/IMG]
[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6241/003rms.jpg[/IMG]
Wpłaty na transport
. Elżbieta Zofia G. 150 zł
P. Katarzyna M. 100 zł
Dany.ww 20 zł
P. Barbara O. ;-) 50 zł.
P.Gosia 50zł
Razem 370zł
Wydatki
Karma dla ślepego dobermana - 226zł
Transport szczeniaka od zagłodzonej husky- 150zł
Razem 376zł.