[quote name='Klementynkaa']Beata nie jest na dogo prawie wcale, ona nie rzuca słów na wiatr.
mam wrażenie (tak troszkę z boku patrząc) że nie ma kogoś kto koordynowałby wszystko.[/QUOTE]
Wiesz,bo trudno w pojedynkę zająć się wszystkim. Robie co mogę. Załatwiam gdzie się da. A mam swojego psa i tymczaskę z problemami. Wątki, schronisko itd. A Borys nie jest jedynym naszym psem w potrzebie. I nie tylko on potrzebuje szybkiej pomocy. No nie wyrabiam.
Pusiu, popatrz na zdjęcie Kostka. Trudno. Chce być zdrowszy to musi być dieta.