Karolina_Nett
Members-
Posts
1763 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karolina_Nett
-
[IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050419.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050376.jpg[/IMG]
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Necik przystojniak :razz: Kwiatki też b. fajne :D[/quote] Dzięki :loveu: Mało kto do nas zagląda, no ale [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050374.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050405.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050409.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050414.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050417.jpg[/IMG]
-
[quote name='Likaa']Ale fakt, Armas jest nieco zmulony, jedynie jak się rozkręci to potrafi przyspieszyć i wystawić jęzor. ;)[/quote] To Armas chyba z charakterku do mojego przymuła podobny. Pływać nie lubi, piłka; patyki - nic z tych rzeczy go nie kręci, jedynie jak już się rozkręci to wtedy biega jak szalooony, ale tak to nic :eviltong: Ale zawsze coraz gorzej jest po wakacjach, jak ja wyjeżdzam a zostają z nim moi rodzice - co oznacza (przez pracę i brak zamiłowania do tego typu rzeczy) krótsze spacery, żadnych rozrywek poza domem, itp. Na następne wakacje chyba biorę go ze sobą.. :razz:
-
[B]orsini[/B], zrobiłam to specjalnie, w całości wyglądały mniej ciekawie na zdjęciu ;)
-
[IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/4-24maj2008100.jpg[/IMG] I jeszcze takie coś, Necik będzie potem
-
Wiem że nie zbyt oryginalne (gerbery..) ale może... [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/4-24maj2008100.jpg[/IMG]
-
Super, już nie zapomniałam jaki z niego śliczny psiesek :loveu: tak dawno fot nie wstawiałaś ;p
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Karolina_Nett replied to Olusia's topic in Galeria
Oprócz napisu obrabiasz jeszcze jakoś zdjęcia? -
[quote name='kaskaSz']taaa za chwile-czt. za kilkanaście dni :eviltong: Zapraszam do nas na nowe fotki :) Pzdr.[/quote] Na razie jedno bo coś się popsuło :shake: [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1050442.jpg[/IMG]
-
[URL]http://images40.fotosik.pl/14/1e87c6dbb2d39bbd.jpg[/URL] :loveu:, ale czemu ma takie oczka czerwone?
-
Te oczy :loveu:, te afro :evil_lol:
-
Gdzie was znowu wywiało? ;(
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Karolina_Nett replied to Olusia's topic in Galeria
[B]Kinga&wenka[/B], ja tak robię bo nie mam innego wyjścia a chcę ćwiczyć z nettem. Czasem wystarczą najprostrze rzeczy i już masz kilka przeszkód. -
[quote name='Ka-Vanga']Czesc, czesc - przyszlam Was odwiedzic :cool3: ale slodziak z Necika :loveu: i glowne pytanie - kiedy beda nowe zdjecia :eviltong:[/quote] Witam :multi: :loveu: Za chwilę? :eviltong:
-
[quote name='LeCoyotte']a co, interesujące?:eviltong: hmm dołączasz do naszego grona nie kupując trymera? :hmmmm: ależ ja kupiłem trymer i sam skubie:eviltong: Sam się nauczyłem i chyba mi to nieźle idzie jak na domowe potrzeby;)[/quote] A co, może nie? Kaczka fajniutka, a Samba cudna, nie ma co narzekać :eviltong: No właśnie kupuję, ale sobie myślę, że może bezpieczniej by było nie, bo już sobie wyobrażam Netta wytrymowanego przeze mnie :evil_lol:
-
Byłam sobie jak się nie mylę na stronie hodowli waszej i tak mi się spodobało że i tu przyszłam :eviltong: Bardzo ładne zdjęcia a psiaki cudne :loveu::loveu:
-
A mówiłeś że foty w taką pogodę nie są interesujące, hm? :razz: U nas też ciągle leje :angryy: [SIZE=1]Apropo strzyżenia psa samemu czy coś tam, dołączam do waszego grona i zdałam sobie sprawę że może dla własnego dobra nie zamówię trymera (pewnie jak by zobaczyli Netta wytrymowanego przeze mnie nikt już by do nas do galerii nie wrócił, chyba że żeby się pośmiać :diabloti:)[/SIZE]
-
Ładny piesek, ale ja i tak chcę Drakkarka :loveu:
-
Niech się lepiej nie utrzymuje bo ciągle tylko pada....
-
[quote name='Sznaucerka-Balbina']foch:eviltong:[/quote] A weź, właśnie koleżanka się ze mną kłóci i ma do mnie jakieś wonty o to że niby sobie poszłam, a ona została sama, chociaż to ja poszłam sama a ona z kimś szła i jakieś fochy strzela i do tego jeszcze ty? Załamię się przez was :diabloti::-(:shake:
-
[quote name='Bzikowa'][FONT=Verdana]Witajcie, dawno mnie tu nie było :crazyeye::oops:[/FONT] [FONT=Verdana]I dawno nie oglądałam Necikowych zdjęć :loveu:[/FONT] [FONT=Verdana]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1040638.jpg[/FONT] [FONT=Verdana]Super![/FONT] [/quote] ;) Ojejku, dzięki :oops:
-
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Dasz mi buziaka?:loveu::evil_lol::evil_lol:[/quote] Już prędziej Biście :diabloti: [quote name='brazowa1']witam! widze,ze tu kochaja sznaucery...jeden taki sznaucerek zostal wyslany z Londynu,na pomoc drugiemu-ktory przebywa w schronisku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121171[/URL][/quote] Fajny sznaucerek :evil_lol:
-
Ale śmigacie :loveu:
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Karolina_Nett replied to Olusia's topic in Galeria
[quote name='Olusia']Ale rollery czy krótsze rzuty chyba już możecie robić? Dokładnie, u nas budują kolejną biedronkę :roll::shake::shake: [/quote] Nett nigdy nawet nie miał styczności z frisbee :oops:, i w ogóle jego nawet piłki nie kręcą, albo choćby patyki, straszny z niego przymuł :diabloti::shake: U nas na wielkim super terenie zbudowali ALDIego czy coś takiego, z tego co widzę samochody to tam stoją chyba tylko od pracowników, a w sklepie pustki... :angryy: -
Pies, kot i kobylaste, czyli Nestor Wielki i przyjaciele :)
Karolina_Nett replied to despera's topic in Galeria
Tata nie poinformował cię że sprzedaje konie? Kurcze, szkoda :(