Jump to content
Dogomania

Karolina_Nett

Members
  • Posts

    1763
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karolina_Nett

  1. [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1060765.jpg[/IMG] Macie i sie odczepcie :placz: Smacznego jajka i mokrego dyngusa :diabloti:
  2. [B]Doginka[/B], bo mi się zbytnio nie chce przy komputerze siedzieć, tzn. na dogo, a inni też do nas nie zaglądają i tyle ;) [B]Pozdrowionka i WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich!![/B]
  3. [B]ewelinka, helga[/B] dzięki :loveu: Wiecie że Necik załapał że piłeczką i frisbee się można bawić :multi::loveu:
  4. [quote name='eria']ta biała ćma jest przepiękna:loveu:[/quote] [quote name='Doginka']:crazyeye:Śliczny opierzony potwór:crazyeye::loveu:brrrrrr:scared::evil_lol: [URL]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/Wakacje%202008/P1030571.jpg[/URL] Dzieńdobry:p[/quote] Dobry wieczór :eviltong: Dzięki :multi:
  5. Ja mówię o jakości ;) Mam po prostu kiepską drukarkę ;)
  6. [SIZE=1][B]Magot:[/B] dzięki, najlepsze że nie wiem nawet co to jest, podejrzewam że ćma, ale taka.. włochata? :eviltong:[/SIZE]
  7. Ja nie mam osobno plastyki i muzyki - mam po prostu sztukę i w jeden pon. mam muzykę w drugi plastykę itp ;) Techniki też nie mam ;) Poza tym ja poszłąm teraz na wiodący angielski, więc mam mniej niemieckiego, ty widzę na odwrót :eviltong: Ja kiedyś sobie zrobiłam taki fajny plan, ale jak go wydrukowałam to masakra ;p
  8. [SIZE=1]kuzynek :loveu:[/SIZE] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/Wakacje%202008/P1040087.jpg[/IMG] [SIZE=1]i takie to to :crazyeye:[/SIZE][IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/Wakacje%202008/P1030571.jpg[/IMG] [SIZE=1][B]pozdrawiamy :loveu:[/B][/SIZE]
  9. ;) [SIZE=1]Niektóre wakacyjne wspomnienia :razz:[/SIZE] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/Wakacje%202008/P1030378.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/Wakacje%202008/P1030418.jpg[/IMG] [SIZE=1]buda dla pieska się buduje a on przeszkadza :shake:[/SIZE] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/Wakacje%202008/P1030486.jpg[/IMG] [SIZE=1]tutaj widać jakie ta "przeszkadzajka" ma zęby :evil_lol:[/SIZE] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/Wakacje%202008/P1030500.jpg[/IMG] [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/Wakacje%202008/P1030499.jpg[/IMG]
  10. [B]Doginka,[/B] szczerze mówiąc nigdy o czymś takim nie myślałam, miło mi że tak sądzisz (a wiem, że się na tym znasz :razz:) :multi::multi: [B]Owieczka,[/B] :loveu: [SIZE=1]żarłok działkowy :eviltong:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1060429.jpg[/IMG][/SIZE]
  11. Kiniek, to ostatnio też mi się bardzo podoba :razz: Masz canona .. 450D? Dobrze pamiętam?
  12. Co to za ptaki? :hmmmm: Mają super ogony :loveu: Szkoda że 2 takie ciemne :eviltong:
  13. [B]Kiniek[/B], mi podobają się obie wersje, ale chyba jednak bardziej kolor :razz:
  14. [quote name=':: FiGa ::']Idź ty pancia, z takich perspektyw piesa pokazywać :shake:[/quote] Co ja poradze że on się zawsze tak ustawia :razz: To mata takiego roślinozjadacza :lol: [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1060374.jpg[/IMG]
  15. A ja jestem anonimowa na dogo i innych forach i nikt nie zna mojego profilu na nk ani nigdzie indziej :diabloti: Dla mnie na początku już same zakładanie kont na nk przez osoby w naszym wieku, które ze swoją klasą (byłą i tą teraz) widują się nawet codziennie, a i tak się zarejestrowałam. Ale przegieciem dla mnie jest właśnie takie zakładanie kont psom, itp ;) To trochę bez sensu.. Albo dzieciom które nawet nie potrafią jeszcze mówić.. Nie mówię już o kontach fan klubów zagranicznych gwiazd :evil_lol:
  16. [URL]http://images41.fotosik.pl/30/727d467603736458.jpg[/URL] Z ciemnym tłem byłoby super :D Foxiasty jest cudny :loveu:
  17. Mi też się często nie chce siedzieć, tzn. w ogóle wolę wyjść na dwór ze znajomymi albo psem niż siedzieć przy komputerze ;)
  18. Gdzie się podziewacie? :razz:
  19. Blaki ma cudne te loczki :loveu: A czemu w ogóle nie dodajesz fotek Cezara? :razz:
  20. Jest narazie jedno ;) [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1060251.jpg[/IMG]
  21. [B]Olynda: [/B]Nett nie jest pieprzakiem, tzn. jest czarno-srebrny, ale teraz wygląda jak pieprzak bo go częściej go strzyżemy niż trymujemy i siwieje ;) A poza tym nie ma rodowodu, więc nie wiadomo jak to z tym jest dokładnie :shake: Jak był malutki to był czarny jak smoła :loveu: No a teraz to.. Co do strzyżenia to Necik już zaczyna zarastać :roll:
  22. [quote name='Justa']Naturalny ;) Aczkolwiek to był środek lata więc ma wszystkie odcienie rudości :evil_lol:[/quote] Mam taki sam kolor włosów :eviltong: Galina jest śliczna i ma taką czarną sierść :loveu: Mój siwieje teraz, ale to pewnie przez strzyżenie :roll:
  23. [quote name='Olynda']Nett jest cudowny :loveu: jaką ma długą brodę. ;) jest świetny. Pozdrawiam.[/quote] Witamy nowego gościa tak w ogóle :loveu: Dziękuję bardzo, co do brody, wolałabym bielszą ale taka też jest fajna[SIZE=1] i mięciutka[/SIZE] :loveu: [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]Naprawiłam sobie minki :multi::multi::multi:[/SIZE]
  24. 1 (szczególnie) i 2 super :loveu:
  25. [B]Bzikowa:[/B] dzięki, szczerze mówiąc nie ma co nadrabiać ;p [B]Doginka:[/B] dzięki :loveu: Nie działają mi emotki na dogo :( Z UKRYCIA [IMG]http://i438.photobucket.com/albums/qq106/karolinanett/P1060240.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...