-
Posts
2911 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Goś
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Goś replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Banerkom, które nie działają, trzeba wymienić link. Po zmianie dogo zmieniła się struktura strony i linki muszą tak wyglądać [url]http://www.dogomania.pl/[/url][B]threads[/B]/numer_wątku -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Goś replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Nawet mi z tego myślenia coś wychodzi, ale to dopiero po nowym roku. Na czytanie na razie czasu mniej, bo sporo zamówień na psie portrety przed Gwiazdką mam jeszcze. Ale to również przyjemne, tylko się myśli jakoś samo przy okazji ;-) Miłego czytania! Co to za nowa książka? Ja mam w tym temacie wciąż spore zaległości. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Goś replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Sześć kaukazów w jednym miejscu? Pięknie:-) Ale to musi być duże obciążenie... Rysując rozmyślam, co tu jeszcze mogę... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Goś replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Powrót do Boguszyc nie byłby dożywociem tam? Ale z drugiej strony, dożywocie u Biafry przez nią sponsorowane... rozumiem rozterki :( -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
Goś replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wpłaty!:-) A już niedługo niedziela... czyli borysowy dzień;-) -
[quote name='Paulina_mickey'] Czy ta kasa na karmę przepadła? Nie da się jakoś wyegzekwować?Pytam bo ja jestem zielona w allegro:oops:[/QUOTE] Sądzę raczej, że będzie tak jak w przypadku innych niezadowolonych osób - że ona w końcu się pojawi, ale duuuużo po czasie. Ale w przypadku, jeśli się nie pojawi, to allegro chroni użytkowników nabitych w butelkę i kasę powinno dać się odzyskać. [quote name='Paulina_mickey']A gos Ty rozmawiałaś z Beatką, czy tam jest możliwość sprawdzenia jej pod względem reakcji na dzieci i koty?[/QUOTE] Nie, nie rozmawiałam. Jak chcesz, to zadzwonię jutro i zapytam, czy sprawdzała albo czy ma możliwość sprawdzić.
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Goś replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Mi też strasznie muli :( -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Goś replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Do góry Remik! [SIZE=4]Ten piękny pies potrzebuje wsparcia finansowego, by mógł zostać w hoteliku![/SIZE] -
Dziewczyny, niestety muszę to napisać - bo wyjaśniła się sprawa karmy, którą zamówiłam 12.11 - otóż ona jeszcze nie dotarła do hoteliku. Była co do tego wątpliwość, bo dość szybko po zamówieniu pojawiło się inna karma tej samej firmy, natomiast dziś rozmawiałam z Beatą i wiadomo już na 100%, że to nie nasza. W międzyczasie wielokrotnie próbowałam dodzwonić się pod telefony podane na aukcji i wysyłałam maile, ale pozostało to bez odpowiedzi. Dziś dopiero wczytałam się dokładnie w opinie o sklepie, w którym zamówiłyśmy jedzenie czyli szybkakarma.pl ([URL]http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6339173&type=fb_seller&feedback_type=fb_recvd_neg[/URL] ) Jest dużo negatywów. Generalnie na allegro nie powinno się kupować u ludzi, którzy mają jakiekolwiek negatywne lub neutralne opinie. Jeśli raz spóźnili się z wysyłką, to jest ogromna szansa, że zrobią to kolejny raz. Tutaj widać, że wiele osób jest niezadowolonych i myśmy się też nacięły... Nie odpuszczę i wyjaśnię to do końca - o to się nie martwcie. Mała też ma co jeść, razem z Melą jedzą tą drugą karmę. Ale jakaś straszna kicha... A, Beata mówiła, że mała ma się dobrze i że jest milutka cały czas :-)
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Goś replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Do góry Remik! Dzięki, Jolu :-) -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Goś replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Dobrze, wezmę następną, czyli F. Postaram się jutro powysyłać przynajmniej część. Dobranoc, Remiku. Uszy do góry :-) -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Goś replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ważne, że jest i że cała i zdrowa. Jeśli krąży koło domu, to dobry znak. Trzymam niezmiennie kciuki. Musi się udać! -
Leon znowu stracił dom!!! Jest w DT. Potrzebne pieniądze i Dom STAŁY! MA DOM.
Goś replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Wyślę pieniądze w przyszłym tyg, ok? Bo muszę najpierw coś ulokować na polskim koncie ;) Cieszę się, że masz takie dobre wieści! I że nikt w domu nie panikuje na Leonowe pomruki :] Mam nadzieję, że tak będzie i w przyszłości... I czekamy na zdjęcia z nowego domku! :D -
[quote name='GoniaP']Trochę jestem zaniepokojona tą podróżą pociągiem :([/QUOTE] Hmm...kilka "moich" psów już jeździło pociągiem i nigdy nie było z tym żadnego problemu. Szczególnie jeśli pies jest wcześniej pożądnie wybiegany. A Iwan do tego jest takim wyluziwanym, bezstresowym typkiem, więc powinno być ok. No i podróż nie będzie za długa... Uru, ile?? Ale jeśli będziesz zdecydowanie na nie, to będę skłonna zapłacić za jakiegoś kierowcę... Jednak przyznam uczciwie, że już mi ponad 1000zł na niego poszło, więc :roll: [QUOTE]Iwan już po kastracji[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Uffff!! :multi: Może i dobrze, że dowiedziałam się po fakcie,bo miałabym stresa cały dzień. Ale dawaj znać, jak tylko będziesz miała informacje o jego samopoczuciu. Proszę! A kiedy i czy w ogóle ma zdjęcie szwów? [QUOTE]A wyczyscilas skrzynke wyslanych tez ? [/QUOTE] No wszystko kurcze :mad:
-
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Goś replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak bardzo chciałabym dołączyć... Tymczasem siedzę chora w łóżku... :( Ale bardzo mocno trzymam kciuki, żeby się udało! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Goś replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Jolu, nie zostawimy Remika. Tak mu dobrze patrzy z oczu. Ja trochę choruję, ale jak się pozbieram, to dołączam do literkowej. Wtedy miałam D i E. Które teraz brać? -
Przypominam, że do końca tygodnia trwa bazarek dla Tinki. Wczoraj wrzuciłam nowe Psie Aniołki na choinkę:-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174411-Nowe-Psie-AnioA-ki-RAE-cznie-robione-ozdoby-choinkowe-od-gos-dla-Tiny-i-Rudzi-do-4-12?p=13571462#post13571462"] http://www.dogomania.pl/threads/174411-Nowe-Psie-AnioA-ki-RAE-cznie-robione-ozdoby-choinkowe-od-gos-dla-Tiny-i-Rudzi-do-4-12?p=13571462#post13571462[/URL]
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
Goś replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy, natalijo! -
[quote name='Kana']Goś oczyść tą skrzynkę w końcu ;)[/QUOTE] Wyślij mi na maila: [email][email protected][/email] bo skrzynkę mam wyczyszczoną...tylko jakoś chyba do dogo nie dociera :mad: