Jump to content
Dogomania

Goś

Members
  • Posts

    2911
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Goś

  1. Banerkom, które nie działają, trzeba wymienić link. Po zmianie dogo zmieniła się struktura strony i linki muszą tak wyglądać [url]http://www.dogomania.pl/[/url][B]threads[/B]/numer_wątku
  2. Nawet mi z tego myślenia coś wychodzi, ale to dopiero po nowym roku. Na czytanie na razie czasu mniej, bo sporo zamówień na psie portrety przed Gwiazdką mam jeszcze. Ale to również przyjemne, tylko się myśli jakoś samo przy okazji ;-) Miłego czytania! Co to za nowa książka? Ja mam w tym temacie wciąż spore zaległości.
  3. Sześć kaukazów w jednym miejscu? Pięknie:-) Ale to musi być duże obciążenie... Rysując rozmyślam, co tu jeszcze mogę...
  4. Powrót do Boguszyc nie byłby dożywociem tam? Ale z drugiej strony, dożywocie u Biafry przez nią sponsorowane... rozumiem rozterki :(
  5. Dziękujemy za wpłaty!:-) A już niedługo niedziela... czyli borysowy dzień;-)
  6. [quote name='Paulina_mickey'] Czy ta kasa na karmę przepadła? Nie da się jakoś wyegzekwować?Pytam bo ja jestem zielona w allegro:oops:[/QUOTE] Sądzę raczej, że będzie tak jak w przypadku innych niezadowolonych osób - że ona w końcu się pojawi, ale duuuużo po czasie. Ale w przypadku, jeśli się nie pojawi, to allegro chroni użytkowników nabitych w butelkę i kasę powinno dać się odzyskać. [quote name='Paulina_mickey']A gos Ty rozmawiałaś z Beatką, czy tam jest możliwość sprawdzenia jej pod względem reakcji na dzieci i koty?[/QUOTE] Nie, nie rozmawiałam. Jak chcesz, to zadzwonię jutro i zapytam, czy sprawdzała albo czy ma możliwość sprawdzić.
  7. Mi też strasznie muli :(
  8. Do góry Remik! [SIZE=4]Ten piękny pies potrzebuje wsparcia finansowego, by mógł zostać w hoteliku![/SIZE]
  9. Dziewczyny, niestety muszę to napisać - bo wyjaśniła się sprawa karmy, którą zamówiłam 12.11 - otóż ona jeszcze nie dotarła do hoteliku. Była co do tego wątpliwość, bo dość szybko po zamówieniu pojawiło się inna karma tej samej firmy, natomiast dziś rozmawiałam z Beatą i wiadomo już na 100%, że to nie nasza. W międzyczasie wielokrotnie próbowałam dodzwonić się pod telefony podane na aukcji i wysyłałam maile, ale pozostało to bez odpowiedzi. Dziś dopiero wczytałam się dokładnie w opinie o sklepie, w którym zamówiłyśmy jedzenie czyli szybkakarma.pl ([URL]http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6339173&type=fb_seller&feedback_type=fb_recvd_neg[/URL] ) Jest dużo negatywów. Generalnie na allegro nie powinno się kupować u ludzi, którzy mają jakiekolwiek negatywne lub neutralne opinie. Jeśli raz spóźnili się z wysyłką, to jest ogromna szansa, że zrobią to kolejny raz. Tutaj widać, że wiele osób jest niezadowolonych i myśmy się też nacięły... Nie odpuszczę i wyjaśnię to do końca - o to się nie martwcie. Mała też ma co jeść, razem z Melą jedzą tą drugą karmę. Ale jakaś straszna kicha... A, Beata mówiła, że mała ma się dobrze i że jest milutka cały czas :-)
  10. Do góry Remik! Dzięki, Jolu :-)
  11. Dobrze, wezmę następną, czyli F. Postaram się jutro powysyłać przynajmniej część. Dobranoc, Remiku. Uszy do góry :-)
  12. Dziś wpłynęły jeszcze: 20 zł - Paulina_mickey 20 zł - od Marudy666 20 zł od ewatr w tym momencie mamy na koncie 190 zł 11.12 trzeba zapłacić hotelikowi 400 zł, dodatkowo w międzyczasie będzie wet i sterylka. Więc jeszcze brakuje...
  13. Ważne, że jest i że cała i zdrowa. Jeśli krąży koło domu, to dobry znak. Trzymam niezmiennie kciuki. Musi się udać!
  14. Wyślę pieniądze w przyszłym tyg, ok? Bo muszę najpierw coś ulokować na polskim koncie ;) Cieszę się, że masz takie dobre wieści! I że nikt w domu nie panikuje na Leonowe pomruki :] Mam nadzieję, że tak będzie i w przyszłości... I czekamy na zdjęcia z nowego domku! :D
  15. [quote name='GoniaP']Trochę jestem zaniepokojona tą podróżą pociągiem :([/QUOTE] Hmm...kilka "moich" psów już jeździło pociągiem i nigdy nie było z tym żadnego problemu. Szczególnie jeśli pies jest wcześniej pożądnie wybiegany. A Iwan do tego jest takim wyluziwanym, bezstresowym typkiem, więc powinno być ok. No i podróż nie będzie za długa... Uru, ile?? Ale jeśli będziesz zdecydowanie na nie, to będę skłonna zapłacić za jakiegoś kierowcę... Jednak przyznam uczciwie, że już mi ponad 1000zł na niego poszło, więc :roll: [QUOTE]Iwan już po kastracji[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Uffff!! :multi: Może i dobrze, że dowiedziałam się po fakcie,bo miałabym stresa cały dzień. Ale dawaj znać, jak tylko będziesz miała informacje o jego samopoczuciu. Proszę! A kiedy i czy w ogóle ma zdjęcie szwów? [QUOTE]A wyczyscilas skrzynke wyslanych tez ? [/QUOTE] No wszystko kurcze :mad:
  16. Tak bardzo chciałabym dołączyć... Tymczasem siedzę chora w łóżku... :( Ale bardzo mocno trzymam kciuki, żeby się udało!
  17. Jolu, nie zostawimy Remika. Tak mu dobrze patrzy z oczu. Ja trochę choruję, ale jak się pozbieram, to dołączam do literkowej. Wtedy miałam D i E. Które teraz brać?
  18. Sekundę... nie doczytałam. Nie pamiętam mojego hasła na nk, czy ktoś mógłby tam zajrzeć i upewnić się na 100%? Albo czy możesz fotkę tu wrzucić?
  19. Przypominam, że do końca tygodnia trwa bazarek dla Tinki. Wczoraj wrzuciłam nowe Psie Aniołki na choinkę:-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174411-Nowe-Psie-AnioA-ki-RAE-cznie-robione-ozdoby-choinkowe-od-gos-dla-Tiny-i-Rudzi-do-4-12?p=13571462#post13571462"] http://www.dogomania.pl/threads/174411-Nowe-Psie-AnioA-ki-RAE-cznie-robione-ozdoby-choinkowe-od-gos-dla-Tiny-i-Rudzi-do-4-12?p=13571462#post13571462[/URL]
  20. Dziś zeszły wpłaty: 50 zł od myszy 1 30 zł od Marudy Dziękujemy!
  21. [quote name='Kana']Goś oczyść tą skrzynkę w końcu ;)[/QUOTE] Wyślij mi na maila: [email][email protected][/email] bo skrzynkę mam wyczyszczoną...tylko jakoś chyba do dogo nie dociera :mad:
×
×
  • Create New...