Jump to content
Dogomania

Goś

Members
  • Posts

    2911
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Goś

  1. Mojo, trzymaj się w tym schronie. Myślimy o Tobie.
  2. Ależ tu się dzieje! Same dobre wieści:-) Remik, hop do góry!
  3. kosu, wybaczysz mi OT, mam nadzieję... Zbieramy pieniądze na DT dla Rudzi: http://www.dogomania.pl/threads/175250-Rudzia-piAE-kna-maA-a-sunia-mieszkajAE-ca-na-ulicy-zbiera-na-hotelik?p=13657381#post13657381
  4. [quote name='majqa']Jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znów wątek (tytuł, 1 post) pod kontrolą!!! ;-) [/QUOTE] Zwycięstwo! Kolejny krok to już tylko przejęcie władzy nad światem. Majqa, miałaś naprawdę dobry pomysł:-)
  5. I jeszcze jedna porcja fotek: Rudzia w jesiennym słońcu [IMG]http://i34.tinypic.com/30igw38.jpg[/IMG] Kuszenie [IMG]http://i34.tinypic.com/2jc9g1e.jpg[/IMG] Ziew [IMG]http://i35.tinypic.com/2qd96v9.jpg[/IMG] Włości [IMG]http://i33.tinypic.com/16kt3ki.jpg[/IMG]
  6. Więcej zdjęć Rudzi: [IMG]http://i37.tinypic.com/2mwxj6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2a9ct9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/344332v.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/o794de.jpg[/IMG]
  7. [B]Deklaracje miesięczne:[/B] Obraczus87 - 10zł - stała Aga-33-76 - 10zł - stała Awit - 10zł - stała gos - 30zł - stała Dada M - 10 zł stała Atomoowka_ak - 10 zł stała Szarotka - 10 zł stała sonikowa - 10 zł przez 6 miesięcy żabusia - 10 zł do kwietnia włącznie [B]suma: 110 zł[/B] [B]Aktualne zestawienie wpłat:[/B] sonikowa - 10 zł - [COLOR=#00B050]dla azjatek [/COLOR] obraczus87 - 10 zł – [COLOR=#00B050]dla azjatek[/COLOR] AGA-33-76 - 10 zł + 10zł – [COLOR=#00B050]dla azjatek[/COLOR] DADA M - 20 zł [COLOR=Red]– do wyjaśnienia[/COLOR] Żabusia - 10 zł + 10 zł – [COLOR=#00B050]dla azjatek[/COLOR] Ola, dobra dusza, która czyta wątek Rudzi - 130 zł – [COLOR=red]do wyjaśnienia[/COLOR] Ammounie - 50 zł – [COLOR=red]do wyjaśnienia[/COLOR] Szarotka – 30 zł - oddaję Awit – 10 zł – [COLOR=red]do wyjaśnienia[/COLOR] + moje 30 zł – [COLOR=#00B050]dla azjatek[/COLOR] bazarek 73,5 zł – [COLOR=#00B050]dla azjatek[/COLOR] Bazarek Majqa – 30 zł – [COLOR=#00B050]dla azjatek[/COLOR] W sumie na koncie Rudzi jest [B]423,5[/B] [B]Czyli:[/B] Azjatki dostaną na ten moment [B]193,5[/B] [B]30 zł [/B]oddaję Szarotce A [B]210 zł[/B] jest do wyjaśnienia jeszcze
  8. Sunia, zwana przez ludzi Rudzia, pojawiła się na Chomiczówce kilka miesięcy temu. Imię to dostała prawdopodobnie jeszcze na Paluchu, skąd ktoś ją wziął, ale potem się pozbył. Historia Rudzi jest pełna niedopowiedzeń i sprzeczności. W zasadzie nie wiadomo co się naprawdę wydarzyło. Jedno co jest pewne, to to że pies mieszka na ulicy w budzie stojącej na trawniku przy uliczce. Ludzie wyłożyli ją kocami i sianem, karmią. Na tej ulicy czuje się jak u siebie - obszczekuje obce psy. Biega swobodnie po okolicy. Ale nie jest bezpieczna... Na oko ma kilka lat. Z tego co mówią ludzie, na Paluchu miała szczeniaki. Jest śliczną, małą rudą lisiczką. Poniżej zdjęcia, które dobrze oddają jej urodę. Jednak pies nie ma domu. I bardzo się boi - przy każdym szybszym ruchu lub dźwięku odskakuje. Ale widać również, że bardzo chce bliskości. Przy pierwszej wizycie zajęło mi jakieś 20 min kucania i mówienia do niej, aż podeszła - bardzo ostrożnie - żeby dać się pogłaskać po nosie. Przy drugiej - ucieszyła się na mój widok i dała pogłaskać po głowie. [SIZE=4][SIZE=2]Żeby życie suni mogło się odmienić na zawsze, potrzebne jest przeniesienie jej do domu tymczasowego, gdzie nauczy się żyć z człowiekiem i przestanie bać - dlatego zbieramy deklaracje na hotelik lub płatny DT![/SIZE] [/SIZE] 2.01.2009:[CENTER][LEFT]Przed Sylwestrem podjęliśmy próbę schwytania Rudzi klatką-łapką, ale się nie udało... Wydaje się, że jedyną osobą, która może skutecznie złapać psa nie narażając jej na wielki stres jest tajemniczy "człowiek z Palucha". Wydaje się, że jest to pracownik jakiejś organizacji niosącej pomoc psom lub wolontariusz. Na pewno nie jest to człowiek z Palucha - to sprawdziłam dokładnie. Jeśli ktoś ma pomysł, jak szukać tego mężczyzny, to będę wdzięczna za każdą radę... [/LEFT] [/CENTER] [IMG]http://i35.tinypic.com/fc6tra.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/elb782.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/20f5bet.jpg[/IMG] Ponieważ od czasu nastania nowego Dogo nie mogę korzystać z mojego konta gos, na którym prowadziłam poprzedni wątek Rudzi, co uniemożliwia zbiórkę pieniędzy, otwieram ninejszym nowy wątek. Link do poprzedniego znajduje się tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/149017-Rudzia-piAE-kny-maA-y-lisek-mieszka-na-ulicy-Czeka-na-nowe-A-ycie[/URL]
  9. Brosik przepraszam, że tak późno się na wątku pojawiam...trochę nie mogłam znaleźć czasu... Ale jak tylko znajdę wolną chwilę, to uważnie przeczytam cały wątek i spróbuję jakoś pomóc... Na razie się obanerkowuje ;) ps: Rzeczywiście Piękny pies!
  10. coś mi się nie zgadza...:roll: muszę jeszcze raz policzyć. jak znajdę powód, to zedytuję i poprawię tamto wylicznie.
  11. Poniżej finanse do podmienienia na pierwszej stronie: [B]Deklaracje miesięczne:[/B] Paulina_mickey - 20 zł ewatr - 20 zł Anettta - 20 zł gos - 20 zł Livka - 10 zł BasiaD - 30 zł AngelikaXD - 5 zł bobowita - 5 zł Maruda666 – 30 zł [B]suma deklaracji miesięcznych - 160zł[/B] [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] mama Paulina_mickey - 20 zł marsi66 - 150 zł ladySwallow - 70 zł mysza 1 - 50 zł siwa1979 (bazarek) - 50 zł [B]Wpływy listopad[/B] Paulina_mickey - 20 zł ewatr - 20 zł Anettta - 20 zł gos - 20 zł Livka - 10 zł BasiaD - 30 zł AngelikaXD - 10 zł bobowita - 5 zł Maruda666 – 30 zł mama Paulina_mickey - 20 zł marsi66 - 150 zł ladySwallow - 70 zł siwa1979 (bazarek) - 50 zł lotiy – 60 zł Matrioszka2 (bazarek ladySwallow) – 10 zł ick/ b. – 4 zł [B]Wpływy grudzień[/B] mysza 1 - 50 zł BasiaD – 30 zł Paulina_mickey - 20 zł ewatr - 20 zł gos - 20 zł Maruda666 - 50 zł Matrioszka2 - 20 zł Anna Ż. - 30 zł Karolina T. - 50 zł Rajmud N. - 18,18 zł allegro cegiełkowe - 50 zł [B]Wydatki[/B] -400 zł hotel listopad -99 karma 20kg [B]Saldo[/B] 887,18-499=[B]388,18 zł [/B] do tego w stałych deklaracjach, które jeszcze nie zeszły jest 45 zł
  12. Witajcie, na prośbę Megii, która nie będzie miała możliwości wejść dziś na dogo, przekazuję ważną wiadomość: na razie na podstawie samych wyników krwii i opisu zachowania Tiny (picie i siusianie), weterynarz ocenia, że przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne, które z kolei mogą doprowadzić do ropomacicza. Zaleca przygotowanie się do sterylizcji. Megii będzie z Tiną szła na jeszcze jedną wizytę, ale ważne, żebyśmy byli finansowo gotowi na sterylkę. Resztę już sama Megii jutro napisze.
  13. Ja też się dziwię, że małe, bo sunia i śliczna i miła i bardzo wesoła. A fotki w podskokach są świetne ;-)
  14. Te zdjęcia są przepiękne. I Remik śliczny, elegancki:-)
  15. W końcu ładna pogoda. Czemu nie mogło być tak w weekend?;-)
  16. Proszę, wedle życzenia, [SIZE=3][COLOR=Red][B]nowe zdjęcia Frytki[/B][/COLOR][/SIZE]...i nie tylko ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/131846-Oto-Frytka/page25[/url]
  17. [QUOTE]jejuniu Goś a czy jesteś pewna że Roco zechce do swojego domku wrócić po takich wczasach ?[/QUOTE] hehe o to samo martwi się jego Pani ;) Ponoć ostatnim u nas pobycie, a była to tylko zapoznawcza doba, Rocko odchorowywał przed 4dni!! :-o Był osowiały, nie chciał jeść ani nawet wychodzić na spacery! Aż dziewczyna myślała czy by go nie wziąć do weta, bo może pies się pochorował... I teraz jak mi go dawała, to przyznała się, że po takim pobycie spodziewa się 2tyg depresji :roll: Tak, że chyba rzeczywiście nie jest z nami tak źle ;)
  18. A na koniec jako, że to właściwie jest galeria Frytki, to rudzielec oczywiście w swoim żywiole: [IMG]http://i46.tinypic.com/2yobbs1.jpg[/IMG] Jako, że pora deszczowa zbiega się tu z porą wietrzną :eviltong: to mamy masę powalonych drzew, co dopełnia szczęścia Frytki :loveu: [IMG]http://i48.tinypic.com/2qlu7v4.jpg[/IMG] No co - przecież pieski uwielbiają się wspinać! :roll: I muszę się jeszcze pochwalić, że obecność Rocko nie tylko dostarcza Frytce rozrywki, ale też chyba podbudowuje jej ego i maluch o wiele ładniej zachowuje się w obecności innych, obcych psów. Odkąd Rocko jest z nami nie było ani jednej histerycznej reakcji czy obszczkiwania...tak na wszelki wypadek. Tylko ładne przywitanie [IMG]http://i49.tinypic.com/23shjrk.jpg[/IMG] I bardzo często po tym Zabawa! :D [IMG]http://i49.tinypic.com/9sz4ac.jpg[/IMG] Mam nadzieję, że Iwan też będzie miał na nią taki wpływ...
  19. Przepraszam, ale ostrych zdjęć nie będzie - aparat nie nadąża! [IMG]http://i45.tinypic.com/2ailh8k.jpg[/IMG] To i tak są najlepsze zdjęcia z masy, które usiłowałam zrobić...przynajmniej psy nie uciekły mi z kadru :evil_lol: [IMG]http://i46.tinypic.com/332p4xe.jpg[/IMG] A bardziej z bliska, to Bella wygląda tak: [IMG]http://i46.tinypic.com/2vhysmb.jpg[/IMG] Z daleka różni się tylko jednym - ogonem ;) A i obok buahahaha Łajka w wersji na dalmatyńczyka :eviltong: [IMG]http://i49.tinypic.com/2j4o5k0.jpg[/IMG] No co, brudny pies = szczęśliwy pies :evil_lol: Co my tu jeszcze mamy...aha słodka grupka [IMG]http://i46.tinypic.com/k06og3.jpg[/IMG] Oczywiście słodka tylko z pozoru :diabloti: Bo Gosia (z posdrowieniami:eviltong:) wcale nie dawała buzi swojej kochanej Łajeczce, ale próbowała wywąchać czy plamy na sierści jej psa są toksyczne... Oczywiście sekundę później zrobione zdjęcie, pokazywałoby okropny grymas na buzi Gosi, któremu towarzyszyły efekty dźwiekowe w stylu blechechekchemekcehc fuuuuj!!!! Tak, że nie tylko ja musiałam zrobić pranie po naszej wyprawie :eviltong:
  20. No i niestety nie było tak sielankowo, bo Rocko uparcie szukał tzw guza io trzeba było go pożądnie pilnować :shake: Na szczęście pozostałe psiaki niewiele sobie z tego robiły ;) [IMG]http://i45.tinypic.com/mjqtdx.jpg[/IMG] I dalej zgodnie się bawiły [IMG]http://i46.tinypic.com/14v46e1.jpg[/IMG] A w ogóle poznajecie Freda?? Tego "rozlatanego" waimara :evil_lol: To całkiem przystojny pies z niego wyrasta :crazyeye: I rośnieeee [IMG]http://i49.tinypic.com/w83o6u.jpg[/IMG] Zresztą Doughnut też nam dorasta...nawet auto już prowadzi :cool3: [IMG]http://i50.tinypic.com/acudcy.jpg[/IMG] Strasznie fajnie tak patrzeć, jak szczeniaczki dorastają na naszych oczach :loveu: I właśnie...Bella...nasza "malutka" cocker spanielka...już wielkości Frytki :p I nie wiem czy to wpływ dzikiej ciotki czy "zła spanielowa krew" :eviltong:, ale śliczna ruda, nieśmiała kuleczka wyrasta na takiego samego szalonego potwora, co Frtka :diabloti: [IMG]http://i48.tinypic.com/mtqstl.jpg[/IMG]
  21. Idealne zaproszenie do zabawy: [IMG]http://i47.tinypic.com/2dw7wg6.jpg[/IMG] W ogóle kochany, pięknie bawiący się goldenek: [IMG]http://i46.tinypic.com/2lln236.jpg[/IMG] Ale z psami... [IMG]http://i46.tinypic.com/289hm6d.jpg[/IMG] Spójrzcie na zimanę postawy... pies sztywny, głowa w górze, ogon w pionie...cały czas: [IMG]http://i47.tinypic.com/1z32kvt.jpg[/IMG] Nawet jeśli wszystkie psiaki naokoło po prostu świetnie się bawią [IMG]http://i50.tinypic.com/2yxqkcg.jpg[/IMG] i unikają konfrotntacji
  22. Oczywiście ku mojej rozpaczy, bo po absolutnie każdym spacerze mamy wielkie mycie :watpliwy: Bo inaczej...nawet nie chcę wiedzieć jak moje mieszkanie by to przetrwało :splat:W Anglii oficjalnie nastała pora deszczowa i wszystko zamieniło się w tereny podmokłe... Psy są oczywiście czarne, umorusane i zachwycone :razz: [IMG]http://i49.tinypic.com/b7i137.jpg[/IMG] Ja trocszku mniej... Zwłaszcza jak mnie Orphi przewraca w błoto! :mad: Zaszedł mi wczoraj chłopak drogę, jak biegłam w stronę Rocko i... tylko poczułam jak się ślizgam po błocie... Chwilę później wyglądałam...jak jeszcze nigdy w swoim dorosłym życiu - obłocona byłam od kaloszków po golfik kurtki :cool: A właśnie, bo wczoraj Rocko był na dwóch zbiorowych spacerach - jednym w grupie pań, a drugim w grupie panów. I oto dlaczego m.in. jestem za kastrowaniem psów... Popatrzcie jaki to pozytywny psiak: [IMG]http://i47.tinypic.com/2zgzudc.jpg[/IMG] Zawsze uśmiechnięta morda [IMG]http://i46.tinypic.com/wcgzgj.jpg[/IMG] Kochany ciapek, jak na goldena przystało [IMG]http://i45.tinypic.com/qxrsja.jpg[/IMG] Idealny pies rodzinny. I z sukami cud-miód [IMG]http://i50.tinypic.com/2pz09kk.jpg[/IMG]
  23. Odkryliśmy niedawno, że nasze okoliczne szuwarki trochę podlały się wodą... [IMG]http://i48.tinypic.com/2mdotqp.jpg[/IMG] to teraz przecież jest ulubione miejsce! :lol: Oba psy biegną do niego, jak tylko zorientują się w którym kierunku idziemy [IMG]http://i47.tinypic.com/sb5u9t.jpg[/IMG] Bo oczywiście Rocko ma takiego samego świra na punkcie wody, jak Frytka :evil_lol: [IMG]http://i46.tinypic.com/jrsfp1.jpg[/IMG] A może i nawet jego świr jest większy! [IMG]http://i49.tinypic.com/es44dd.jpg[/IMG] Pierwsze co robi, jak tylko wypatrzy wodę, to...tarzanie się, czołganie się, turlanie z radości! :evil_lol: [IMG]http://i45.tinypic.com/6gv5lv.jpg[/IMG] Niestety reakcja jest taka sama na każdą wodę...tę z błotnistej kałuży też :roll: [IMG]http://i47.tinypic.com/2zdot2t.jpg[/IMG]
  24. Oj wiem wiem, że dawno mnie nie było, ale zwalę to na dogo, bo jak sprawdzałam jakiś czas temu, to galeria Frytki nie wchodziła...zdjęcia były jakieś takie pocięte i dlatego trochę odpuściłam. Ale już mnie Okamia na Iwanowym wątku poinformowała, że wszystko działa, no więc jestem! ;) Ze świeżą dostawą zdjęć :cool3: Głównym bohaterem jednak tym razem będzie Rocko, 2letni golden, który od kilku dni jest u nas na wakacjach :lol: Jako, że z Frycią się poznali już wcześniej, teraz jest po prostu czysta radość i pełne szaleństwo :evil_lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/21jbtzn.jpg[/IMG] Każde wyjście na spacer, to dzika zabawa [IMG]http://i47.tinypic.com/15dmp34.jpg[/IMG] I zupełnie nie chcą się zmęczyć! [IMG]http://i49.tinypic.com/993n0k.jpg[/IMG] Mi już czasem nogi odpadają, a przecież ja tylko chodzę, a oni nic [IMG]http://i48.tinypic.com/23li9ue.jpg[/IMG] szaleją, jakby je ktoś poganiał [IMG]http://i50.tinypic.com/t4uvxg.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...