Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia']Witamy się :loveu: Wybaw się i za nas bo my dziś w domku zostajemy...;)[/quote] Oj wybawię się, wybawię :cool3: [quote name='pysiulka86']Ale Jessi juz wyrosła :loveu: Ślicznie jej w niebieskim :cool3: Pozdrawiamy.[/quote] Dziękujemy i pozdrawiamy równiez :)
  2. [quote name='Kincia']Witam :loveu: No to milej imprezki :cool3::cool3:[/quote] [quote name='natija']ja tez sie przylaczam i zycze milej impreski:):):)[/quote] Dziękuję bardzo :multi:
  3. [quote name='Kincia']Jacky zostanie u rodzicow :diabloti:[/quote] No wiesz Ty co ?? :angryy:
  4. Może ich nie lubił :niewiem:
  5. [quote name='Anusia & Alutka'] Bo ona wszystkim zle zyczy! I najlepiej jeszcze gdyby sie w kawalerce z cala rodzina mieszkalo :roll:[/quote] Ale czemu źle?? Mój TZ na ten przykład wolałby w bloku mieszkać!! :crazyeye: Tzn. ze mną mieszka 2 lata prawie (w domku) a całe zycie mieszkał w bloku no i ja do dziś tego nie rozumiem jak mozna mieszkając w domku marzyc o bloku?? :crazyeye:
  6. Identyczni normalnie :eviltong:
  7. [quote name='Kincia']A ja jak bede na swoim bede miec duet york i dog niemiecki :loveu::loveu:[/quote] A co z Jackym ????
  8. Bry :multi: Bry :multi: Bry :multi: [COLOR=LightBlue]3 razy bo 10 znaków ... [/COLOR]
  9. [quote name='Kasia']Szykuje się dziś impreza jaka? :cool3: U mnie nie...no chyba, że z Łukaszkiem sobie poimprezuję :evil_lol:[/quote] Mi sie szykuje :)
  10. [quote name='Kasia_zg']Cześć Beatko :) Fotusie są bombowe rozkosznie wyglada w tych ubrankach na tej kołderce taka urocza dzidzia :) Ehh jak ja bym sie dziś gdzies chciała wybrac ale praca do wieczora A Ty Beatko sie gdzieś wybierasz?? Pozdrawiamy ciepło :)[/quote] Witaj zareczynowa Kasiu :multi::multi: No ta urocza dzidzia spała mi dzisiaj na buzi!! :crazyeye: Dosłownie!! Ja się obudziłam bo nie mogłam oddychać już!! To jej futro mi do nosa wchodziło! :crazyeye: A wybieram sie na impresskę do Euphorii (taki klub w Bydzi) :multi: Ale będzie fajnie :multi:
  11. No i widzicie co narobiłyście ?? :mad: To wszystko wasza wina gaduły jedne!! :mad: Anusia powiedz chociaż mi tak po cichu, na ucho :cool3: Bo ja nic nie zrobiłam :placz:
  12. Ojej .. szlaban za tą dyske ??
  13. No pikne fotki!! Matuś rozczochrańcu :loveu::loveu: Uwielbiam Cie!! :loveu::loveu:
  14. Dzień dobry :multi: Macie tam jakiego Andrzeja ?? Bo nie mam komu życzeń złożyć :eviltong:
  15. Dzień dobry wszystkim w ANDRZEJKI!!!! :multi::multi: Jak tam plany na wieczór?? Ktos gdzieś sie wybiera ???
  16. Witajcie.. przejżałam część tego wątku jednak jest tego tyle, ze nie dałam rady całego.... Nie rozumiem jednego ... Ci drudzy własciciele Perraszka w Niemczech wynajęli adwokata i przez niego miałyscie sie kontaktować. Czy ktoś do niego dzwonił? Czy ktoś z nim rozmawiał?? Czy rozmawialyscie z tymi drugimi włascicielami?
  17. [quote name='madziasto4']Też masz schody?? O kurczę, a ja myślałam, że Ty w bloku mieszkasz:lol:[/quote] A no mam .. a czemu myslalaś, ze w bloku ? Hmm..
  18. Sporo jak na swój wiek... moze jeszcze urosnąć, ale myślę, ze 3 kg nie przekroczy
  19. Hihi.. na ostatnim zdjęciu to co jest gdzie ?? Bo tylko nosek zlokalizowałam :eviltong:
  20. Nawet się jednym legowiskiem dzielą :loveu: Urocze :loveu:
  21. No prosze jaka ładna damulka :loveu::loveu:
  22. No to miłej zabawy [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_2v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb112_ZNxpt237YYPL&utm_id=7920"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb112&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
  23. I ja się witam :)
  24. No to i ja się przywitam z wieczorka :lol:
  25. A ja tam schodów wcale nie zazdroszczę! Też mam i muszę codziennie tyle kilometrów po nich zrobić, ze szok!! :crazyeye: Piękne fotki Mikiego :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...