-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Kurcze ale się tego nazbierało .. tak wiec zaczynam .. [quote name='Anusia & Alutka']Po co jej wogole ten dol?? Czesc Beatko! Jak udala sie imprezka? Pozdrawiamy![/quote] [quote name='Jofka']Hej Beatko!!! Jak tam imprezka??? Ja byłam na andrzejkowej we czwartek musiałam odreagować ciężki weekend!!! Faaajnie było:loveu: upsiiii Teraz pewnie odsypiasz??? Buziaki[/quote] [quote name='Kincia']Witam:multi: I jak tam po imprezie :cool3::cool3:?[/quote] [quote name='Magda_Miki']Halo! Jest tu ktoś? Jak się udała impreza? Mam nadzieję, że będą jakieś zdjęcia, co?:cool3: hihi... ale żem niecierpliwa:lol:[/quote] [quote name='natija']czekamy na relacje z imprezki:):)[/quote] Witaj Anusia, Jofka, Kincia, Magda i natija Więc tak .. z klubem nie wyszło [B]żadnym. [/B]Obeszliśmy pół miasta i wszędzie było tak napchane ludzi, że albo nie wpuszczali już, albo był taki tłok, ze szkoda było kasy na wstęp w ogóle wydawać. Do Euphorii mieliśmy 4 wejściówki więc by nas wpuścili, ale było nas 6 więc nie mogliśmy 2-ch zostawić. Poszliśmy tylko na koniec na kebaba (ja tylko frytki) i wylądowaliśmy u kumpeli na domówce. Nie narzekam, bo było fajnie :) Co do tej góry to faktycznie mogłam nie brać bo tak mnie obtarły ramiączka od bluzki, że do dziś mnie plecy bolą :placz: [quote name='speddy']gdzie sa fotki:placz:[/quote] [quote name='pysiulka86']No własnie gdzie te fotki ? :) Tigrunia powiedz ile Jessi teraz waży ?[/quote] Fotki .. hmm ale jakie wy znów fotki chcecie? Przecież tyle ostatnio było :razz: Jessi męczy się z łapą kurzą więc coś tam jej zaraz pstryknę. Ile waży .. hmm.. ostatnio jak byłam u weta miała niecałe 1,8 kg. No a ząb jej do dziś nie wypadł :placz: Jak nie wypadnie przez ten tydzień to będzie trzeba wyrwać :placz:
-
Ale ślicznie macie w tym domku :) Ja mogę się co najwyżej kuchnią pochwalić bo niedawno wyremontowałam i szafki kupiłam .. ale wciąż nie mam lodówki :placz::placz: A to wszystko przez Jessi :evil_lol: I teraz ona jest moją lodówką :eviltong:
-
Świetne to piętrowe łóżko!! :lol:
-
Śliczna :loveu: Moja Jessi by się z nią chętnie pobawiła, bo aktualnie nie ma z kim .. :placz:
-
Bry rozchorowane kobity w niedzielę :multi:
-
Gdzie lubią spać wasze yorkusie i ile czasu śpią szczeniaki?
tigrunia replied to Michasia15's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Jofka']Teraz jak jestem na uczelni to Toluś śpi na poduszce która lezy na ziemi...Już całkowicie zapomniał o swoim posłanku, które teraz służy jako miejsce na jego zabawki.[/quote] Dokładnie.. z Jessi jest to samo - posłanko tylko dla zabawek!! Ale dobrze w sumie, że i one mają gdzie spać :eviltong: -
[LEFT]Bry :lol: A kiedy to one się wreszcie zgrają?? Już czekamy i czekamy .. :placz:[/LEFT]
-
:mdleje:Kika mnie powaliła na kolana!! :mdleje::mdleje:
-
Witam się niedzielnie :multi:
-
No tak.. gadu, gadu , ale co robiła i z kim robiła to nie powiedziała!! :mad: Cześć Anusia :multi:
-
Dzień dobrek :multi:
-
Witaj Martuś!! :multi: I co tam wyczarowałyście?? Dasz jakieś fotki???
-
[quote name='Aga76']TAK TAK TAK [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/11_9_16.gif[/IMG][/quote] No to i ja piknie dziękuję :) [quote name='Kasia']Tigrunia Ty nie na imprezie? :roll:[/quote] Ja na TZa czekam.. o 22 wyruszamy ale już jestem zwarta i gotowa :D
-
No .. jak piknie razem wyglądają :loveu::loveu: A czy ta fotka jets dla wszystkich cioteczek ??
-
Marta tutaj dzieci sie dopiero po 22 rozkręcają!! [COLOR=paleturquoise]Bo rodzice idą spać :P[/COLOR]