-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Jessi ma takie wielkie łóżko, że wcale nie patrzy na swoje legowisko! Kupiłam jej ostatnio drugie, ale takie specjalne na wystawy i jest schowane w szafie i czeka na swój wielki dzień :cool3:
-
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
tigrunia replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Pobawić się samemu w detektywa.. poczekać czy wyjdą z pieskiem, czy nie ... Moze to głupi pomysł .. wiem, ze tez koszty niemale :oops: -
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
tigrunia replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Trzeba tam jechać i zobaczyć jak jest na prawdę.. Myślę, że to jedyny sposób. No chyba, ze wynając detektywa ale to juz kosztowna sprawa. :shake: -
A jak tam salon?? Otwarty??
-
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
tigrunia replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='irma']a jak Ci się wydaje ? bo my tu takie niedojdy jesteśmy ....[/quote] Ja nic złego nie miałam na myśli. Po prostu przeczytałam do ktorejś tam strony i cały czas pisałaś, ze nie zamierzasz do niego dzwonić stad moje pytanie. Ale i tak nic z tego nie rozumiem... On wam nie chce powiedzieć co się dzieje z psem? -
Wybaczymy jak dasz tez z budowy fotki ! :p
-
Madzia .. piękne widoki!! A gdzie jest ta działka?? Gdzieś w Twoich okolicach??
-
Jakie śliczności :loveu::loveu:
-
Ale ma kanapę!! :loveu:
-
[quote name='pysiulka86']Jakie piękne blondyneczki :D:D Ja juz planuje na wiosne zakup drugiej pociechy i własnie chce zeby byla taka jaśniutka :) Cudne poprostu :)[/quote] Nie martw się, Kika tez będzie miała mordkę jaśniutką ;)
-
[quote name='Jofka']Hejka!!! Bidulka jestes z tymi pleckami...dobrze,że chociaż z domówką się udało!!! Jessi ślicznie wygląda w tej kokardce.no no no prawdziwa księżniczka! A gdzie Beatko kupujesz kokardki,w necie??[/quote] Witaj Jofka! Kokardki kupiłam w jakimś tam sklepie internetowym dla Yorków przy okazji kupna legowiska na wystawy :) [quote name='Magda_Miki']Mmm...jak słodko wygląda:loveu: Panna też chyba jakaś taka niewyspana. Oczy się zamykają. Czyli dżampreza się udała i to najważniejsze:razz: Nie ważne gdzie, ale ważne z kim. Pozdrawiamy![/quote] Dokładnie Magda - ważne z kim ;) Witamy :multi: [quote name='pysiulka86']No nareszcie :) Jessi jak zwylke przepiekna, nic dodac, nic ując :)[/quote] [quote name='Ola164']Jaka ona słodziutka :loveu:[/quote] [quote name='Kincia']No i Lucky sie zakochał :diabloti::loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy bardzo :)
-
Fotki w nowej kokardce :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/66/92c0509dd40c50ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/66/0a5c930b80fa8f45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/66/5562e6388f5b248c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/119/010d5274505f3ec7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/119/7dcca41f7755051c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/66/84ef506221244994.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Polopirynki jeszcze nie łykałam chyba nigdy :hmmmm: Dżem dobry :multi:[/quote] Bo polopirynki się nie łyka :eviltong:
-
Moze być i czarna pantera :razz:
-
Dzień doberek :multi: Jakie pikne fotencje .. :loveu::loveu::loveu:
-
Ładnie wyglada taki obstrzyżony :) Ciekawe czy ja Jessi kiedyś tak "skoszę" :cool3:
-
Ojej .. a speedy nie bedzie wystawiany ?? Co z tymi uszkami :shake: Nie chcą porządnie stanąć?
-
[quote name='Anusia & Alutka']Gratuluje :loveu: Kasiu Kasiu kiedy slub? :grins:[/quote] Ciekawskie jajo :turn-l:
-
[quote name='Jofka']Wreszcie mam czas, po tygodniu roboczym, po Andrzejkach... Zaraz biorę się za jakieś foty i oczywiście za naleśniki z truskawkami i wanilią....mniam mniam....:lol::lol: Pozdrawiam wszystkich!!![/quote] A skąd ty masz truskawki ?? :crazyeye: Za mną naleśniki od tygodnia chodzą! Ja dziś chyba jakiś gulasz na obiad zrobię jak gdzieś mięsko dostanę... No a fotek czemu żeś nie dała ?? :angryy:
-
Sabinka znikła z pola widzenia :placz::placz:
-
Jessi ma sąsiada Yorka, ale tak dziwak szczeka, że nie idzie się z nim nawet bawić :eviltong: