Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia_zg'][I][COLOR=navy]Nie zasypiaj bo chce fotki !![/COLOR][/I][/quote] Ale to się tak długo zgrywa a ja o 4 do pracy wstaje :placz::placz: ... 58% ....
  2. Jak nie zasne to zaraz będą fotki .. wgrywają się na fotosik
  3. E tam.. przecież ona ślicznie wygląda w kucyku :loveu::loveu:
  4. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]A Ty cwaniaro tak sie obiadłaś smaczym gulaszem że nie chce Ci sie nawet z niunią wyjść...ohh Ty jak tak możesz ;)[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Hihi ,. a od czego mam TZa :eviltong:
  5. Madziu a macie sypialnie w tym nowym domku ?? Bo szukam inspiracji .. moze byś dała jakieś zdjęcie ???
  6. Śliczna jest :loveu::loveu:
  7. Biedna Siwulka .. współczuję :( [*]
  8. No widzisz .. Kinci York 2 m-ce młodszy i waży tylko 40 dag mniej .. Ja myślę, że Twoja psina już dużo nie urośnie. Moja Jessi ma 7 m-cy i przez 3 m-ce przytyla moze z 30-40 dag. obecnie wazy jakies 1,8-1,9 kg
  9. [quote name='Pegaza']no a jakże ze o niego:eviltong: a teraz lece na plac z moimi bo jedna już u nóg mi stoi i czeka[/quote] Hihi .. no to faktycznie 3 ogonki :razz: Moja tez już się kręci .. ale TZ jest w garażu to zaraz mu zniosę Jessikę i po kłopocie ;)
  10. No własnie mamusiu .. nic nie piszesz co u panienek ..
  11. [quote name='Pegaza']protestuje 3 :cool1:[/quote] O kurcze .. Ty tez masz ogon, czy o kimś zapomniałam ?? A moze o Marka-Adama chodzi ?? :eviltong:
  12. [quote name='Kincia']Gulasz o bleee xD :evil_lol: Witam :loveu:[/quote] Co Ty gadasz?? Mniammmm !! :loveu: [quote name='Pegaza']Cze Tigrunia i lodówko:evil_lol:[/quote] Cze Dario i dwa ogonki :D
  13. Witajcie :multi: Jak tam mija wieczorek?? Ja dzis się pomęcyłam i na obiadek gulasz zrobiłam ... :loveu: Mniammmm... :loveu: Pada może u kogoś śnieg?? Bo w Bydzi jak nie było tak nie ma ani śladu :placz:
  14. [quote name='Aga76']Dziś jeszcze boli?[/quote] Plecy juz nie ale nogi mnie bolą od tego chodzenia :placz:
  15. Dzieeeeeeeeń dobry :loveu:
  16. [quote name='Aga76'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Poniedziałkowe dzień dobry :cool1: Pozdrawiamy Wszystkich[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#000080][COLOR=royalblue]Fionka skończyła 8 miesięcy.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/quote] :multi::multi::multi::multi::multi: Wszystkiego najlepszego Fionka!! :multi::multi::multi::multi::multi: :new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday:
  17. Witaj Agus! :multi: [COLOR=PaleTurquoise]A no mówiłaś .. :placz:[/COLOR]
  18. A jakich to maluszków się spodziewacie?? :crazyeye: Znów jakis tymczas , czy co ???
  19. One zawsze śpią do południa! :evil_lol: A ta Madzka to dzis już w ogóle .. od szkoły sie wymigała więc będzie leniuchować :eviltong:
  20. Ojj.. biedactwo :( Ucałuj go ode mnie!
  21. [quote name='Magda_Miki']Dziękuje! Anusiak i Twój 5000 post:cool3::cunao::popcorn: ![/quote] 5000 post i na 500 stronie ;) Witam sie dnia następnego :multi:
  22. O prosze .. Sylwestrową damę mamy :multi: No to będzie impresska :multi: Ja się witam dziś jako druga :cool3:
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Dzisiejsze, czyli buuu poniedzialkowe, dzien dobry mowie :loveu:[/quote] Jessooo .. ktoś tu spać nie może!!:crazyeye: A ja juz od ponad godzinki w pracy :placz:
  24. [quote name='Agata_B']3,5 miesiąca - 2,1 - idealna waga! ;)[/quote] Dokładnie ! Zazdroszczę :razz:
×
×
  • Create New...