[quote name='Kasia_zg'][I][COLOR=navy]Nie zasypiaj bo chce fotki !![/COLOR][/I][/quote]
Ale to się tak długo zgrywa a ja o 4 do pracy wstaje :placz::placz:
... 58% ....
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]A Ty cwaniaro tak sie obiadłaś smaczym gulaszem że nie chce Ci sie nawet z niunią wyjść...ohh Ty jak tak możesz ;)[/COLOR][/I][/CENTER]
[/quote]
Hihi ,. a od czego mam TZa :eviltong:
No widzisz .. Kinci York 2 m-ce młodszy i waży tylko 40 dag mniej .. Ja myślę, że Twoja psina już dużo nie urośnie. Moja Jessi ma 7 m-cy i przez 3 m-ce przytyla moze z 30-40 dag. obecnie wazy jakies 1,8-1,9 kg
[quote name='Pegaza']no a jakże ze o niego:eviltong:
a teraz lece na plac z moimi bo jedna już u nóg mi stoi i czeka[/quote]
Hihi .. no to faktycznie 3 ogonki :razz:
Moja tez już się kręci .. ale TZ jest w garażu to zaraz mu zniosę Jessikę i po kłopocie ;)
[quote name='Kincia']Gulasz o bleee xD :evil_lol:
Witam :loveu:[/quote]
Co Ty gadasz?? Mniammmm !! :loveu:
[quote name='Pegaza']Cze Tigrunia i lodówko:evil_lol:[/quote]
Cze Dario i dwa ogonki :D
Witajcie :multi:
Jak tam mija wieczorek?? Ja dzis się pomęcyłam i na obiadek gulasz zrobiłam ... :loveu: Mniammmm... :loveu:
Pada może u kogoś śnieg?? Bo w Bydzi jak nie było tak nie ma ani śladu :placz:
[quote name='Magda_Miki']Dziękuje!
Anusiak i Twój 5000 post:cool3::cunao::popcorn:
![/quote]
5000 post i na 500 stronie ;)
Witam sie dnia następnego :multi:
[quote name='Anusia & Alutka']Dzisiejsze, czyli buuu poniedzialkowe, dzien dobry mowie :loveu:[/quote]
Jessooo .. ktoś tu spać nie może!!:crazyeye: A ja juz od ponad godzinki w pracy :placz: