chociaż. w sumie nie mam nic pilnego do roboty, więc wstawię teraz ^^
z większości jestem zadowolona, bo było fajne światło i kolory na zdjęciach wyszły nawet przyzwoicie :)
w drodze
[IMG]http://i21.tinypic.com/2dand5w.jpg[/IMG]
(to ma jakieś dzikie kolory, sama nie wiem czemu ;))
[IMG]http://i23.tinypic.com/10pt4c8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i22.tinypic.com/2dbnnfn.jpg[/IMG]
z żołędziem, które cały czas brała do pyszczka, wypluwała i od nowa..
[IMG]http://i23.tinypic.com/a2xca9.jpg[/IMG]