[quote name='BożenaG']Dobrze,ze wczoraj nie napisałam dobrej wiadomości ,ze jeden z psiaków znalazł domek.Bo wczoraj domek był a dziś go nie ma:shake:Pani pieska zwróciła ,ponieważ kupiła sobie szczeniaka labradora:-([/quote]
Nonie ja bym ja chyba zabila i zabrala jeje tego labladora... !!!! ipewnie bezrodowodu....alemusi poszpanowac rasa!!!!! :angryy::angryy::angryy: