WITAM!!!
Ja z nietypowym pytaniem :oops:
Otoz zupelnie wniewiem jaka odzywke , szampon stosowac u mojego pieska jest to kundelek i nie mama pojecia co waybrac :eviltong:
Moze ktos pomoze bylabym niesamowicie wdzieczna!!! :evil_lol:
Wstawie kilka fotek moze ze zdjec ustalicie jaki kosmetyk dla niego najlepszy.... :cool3:
[IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2846/fux014dh0.jpg[/IMG]
Tu widac jego frendzelki wokol uszu dacsporo on ma taka siersc srednia... tak mi sie wydaje... :cool1:
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2299/fux004va6.jpg[/IMG]
A i zaznacze ze do tej pory uzywaliismy jakiegos dla alergikow bo podobno moze miec alerge ... strasznie sie drapie :-( choc ostatnio mnie....
noi samam nei wiem opczekuje szamponu dzieki ktoremu siers bedzie puszysta gladsza miekksza :cool3: