Jump to content
Dogomania

Ola164

Members
  • Posts

    8236
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola164

  1. Nie mogę! Ja znowu płaczę... Dziś do mojej kotki znowu powiedziałam Hapiczko! Ten nawyk!
  2. Nic nie szkodzi... Hap - minął już rok od kąd cię poznałam :( Teraz miała byś tok i 3 miesiące... Prezenty czekają: nowa obroża, kliker, smakołyki i piszczałka leżą jak w tedy w twoim koszyku :(
  3. Ona z pewnością też o tobie myśli.... :(
  4. Bądź szczęśliwy za Tęczowym mostem...
  5. Szajbus - ty pocieszasz wszystkich nie ch teraz te kilka słów pocieszy Ciebie: Pamiętaj, Psotka była z wami długo - nauczyła cię wielu rzeczy być może: wyrozumiałości, radości nawet z najmniejszej iskierki i MIŁOŚCI - nie zaprzeczysz? :(
  6. Superdoga - Spędziłyście tak wiele pięknych chwil, razem - zawsze razem, byłyście szczęśliwe. Niech Maxi doda ci odwagi do wali, doda szczęścia na dalsze życie - przeciesz to ona drgneła twoim sercem i tak cię kochała.... :(
  7. :( To takie trudne - z radością patrzeć na życie, ja prawie 3 miesięce temy żegnałam HAPI a wciąż pozostał we mnie nawyk czyszczenia miseczki, spieszenia się do domu i spania na prawej stronie łóżka i dolnej części poduszki....
  8. Moja HAP odeszła po 8 miesiącach - dokładnie 4 dni przed pierwszymi urodzinami a ja nie mogę się z tym pogodzić; wciąż czyszcze miseczki, spieszę się do domu, wieczorem sprawdzam czy śpi na fotelu czy u rodziców.... :( TO TAKIE TRUDNE!
  9. Pomyśl, Duffi był z tobą tyle wspaniałych dni, razem z pewnością wspaniale bawiliście się, chodziliście na spacery... Teraz on radośnie goni po tęczowych łąkach, być może z moją HAP, z BRYTYSKIEM, z HEKTORKIEM, z NORKĄ, ze SPINEREM i z innymi psami które pozostały w naszej pamięci...
  10. Odchodząc zabrałaś cząstke mnie, Zabrałaś wszysto co miało jeszcze sens, Zabrałaś radość, zabrałaś życie me I sama nie wiem czy pamiętasz mnie! Czy chociaż czekasz, tak jak czekam ja, Wciąż upragniona tego spotkania, Pamiętam ciągle o tobie moja HAP, A Ciebie przeciez na tym świecie brak! I może kiedyś za kilka dziesią lat, Spojże Ci w oczy by zaspokoić brak, Brak tej miłości która była tu, Na ziemskim świeci - HAPI już ze snów!
  11. [quote name='natija']super te zdjecia,najbardziej podobaja mi sie te w przyblizeniu:):):):)[/quote] Dzięki :cool3:
  12. Ulubieńca - to za mało, bez PRZYJACIELA, bez OSOBY i bez NIEJ - bez HAP!
  13. Ja też chcę yorka! No może w końcu na niego uzbieram :)
  14. [B]Matusz[/B] - będę pamiętać [B]agaciaaa[/B] - też mi się podoba :D
  15. śliczniutki :)
  16. Mam nowe foty :) Twarduś - obrażony bo go zapiełam na smycz żeby nie uciekł: [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9720/dzismyczlk6.jpg[/IMG] Wolny, rozpoczyna swoją wędrówkę: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9093/dziuciekazj8.jpg[/IMG] Takie bursztynowe oczka: [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/511/dzibursztynkiih3.jpg[/IMG] Jak ja kocham pieszczotki #loveu : [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6700/dzipieszczotkikl9.jpg[/IMG] Tak wyglądała przed zabawą: [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/696/dzisprzedet2.jpg[/IMG] A tak po :evil_lol: : [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7964/dziposy4.jpg[/IMG] Uśmiech po udanym spacerku: [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/440/dziumiechns6.jpg[/IMG] Twardziello jak zawsze wrócił po fakcie :D
  17. Oj dawno mnie nie było a Tobiaszek jak zwykle cudnie wyszedł :loveu: zdjącia z wystawy też super :p
  18. Witam, witam o zdrówko pytam :D
  19. Bójki są zawsze :evil_lol: Może właśnie dla tego że Czarek chce mieć z Niufką dzieci a ona jest po sterylce więc nie odczówa takiej potrzeby :evil_lol: Dziś przyszedł wujek i mówi, że psy uciekły... Ja wychodzę a one śpią jak zabite :evil_lol:
  20. HAP miała mieć na imię właśnie Gaya, Merry albo Cerry... Kochane, z pewnością tam czekacie, Patrząc na nas z góry... Przecierz i Wy swoje niebo macie, Są na nim: łąki, ogrody i chmury! Może są włanie piszczące jeżyki, Piłki i sznury do przeciągania! Za darmo rozdają wam smakołyki, Aby umilić trudy CZEKANIA! Dla: Hapki, Gayki, Dżeka, Meli i Psotki....
  21. Boże! Minęło tyle lat a ty wciąż pamiętasz :( Już się boje co będzie ze mną :( Od śmierci Hapiczki minęły dopiero 3 miesiące ja wciąż płaczę i zastanawiam się czy w ogóle kiedykolwiek zapomnę, lecz sama nie wiem czy chcę zapomnieć!!!!!!!!!!!!!!! Zresztą może sama czytałaś nasz TM a jak nie to link jest w podpisku :(
  22. Heh, śnieg to taka radocha dla psiuli :evil_lol:
  23. jak to nie widział????
  24. Chyba Tiny ale po nosku to nawet mi trudno rozpoznać :D [quote name='agaciaaa'] Witamy całą bande i życzymy miłego dnia! :smile: [/QUOTE] Dzięki, żeczywiście dzionek miły, na spacerku byłam dziś z 3 psami: Tiną, Twardym i Czarkiem #love Oto zdjęcia: Na początku sama Tinka: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/886/czarektinapb3.jpg[/IMG] Tak ślicznie skaczemy :) [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3511/czarektinahoppa3.jpg[/IMG] A tu z Czarkiem ucieka: [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5060/czarekucieczkaky8.jpg[/IMG] I wracają: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2769/czarekjjqg8.jpg[/IMG] A tu się cełuśnie zbliżyły: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5130/czarekbloskoyt3.jpg[/IMG] Twarduś kożystając z zamieszania ucieka: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6987/czarektwardyig0.jpg[/IMG] No, i zaczęła się wojna: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5259/czarektinawojnafm8.jpg[/IMG] Tina pokazuje ząbki: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6361/czarekzbkims4.jpg[/IMG] Jak na razie tyle, miłego ogladania i postowania :D
×
×
  • Create New...