Taka niepewność jest okropana! Niedawno zginął pies mojej cioci, wszyscy w smutku - nie ma szans, pies był stary, chory i ranny po ostatniej bójce! Po 3 tygodniach w Wigilię okazało sie że Bato wrócił! Był przez kogoś pobity ale wrócił! Tak tez mam nadzieję ża mała do Ciebie wróci!