Tak smutno jest patrzeć w fotografie,
tak smutno jest wymawiać imię twe,
Już nikt nie przyjdzie, by polizać twarz,
już nikt nie przyjdzie aby radość dać...
A gdy w sercu pozostała pustka,
gdy pozostał: smutek, wielki żal,
tak bezsensu zaczynam każdy dzień,
TO SEN! OBY TO BYŁ SEN!!!!