[quote name='Majkowska']No ja przyszłam a ona uciekła...
Wołasz ratunku i zwiewasz jak pomoc nadchodzi:roll:
Ale zaprzęg fajny. A co to za briardzik?
Kurcze zima już niedługo, trzeba kupić dziecku fajne sanki z oparciem, a psu dobre szelki do ciągnięcia...[/QUOTE]
poszlam czytac i tak czytalam,az do 1:30 w nocy tak sie zaczytalam;)potem spac i tak sie die dalo,bo za cieplo:roll:a na zdjeciu to moj Agentos byl:)
[quote name='Majkowska']A moze masz wzdęcia jakieś??
Kurcze, martwiąca sprawa.[/QUOTE]
no musze do lekarza sie wybrac,zobaczymy...
[quote name='(:Buńka:)']Ej no ja jestem tylko latam tu i tam i nie ogarniam już tego wszystkiego:roll:
A spółka jest najlepsiejsza tylko Majeczce dzidzi płacze a Paula na wakacjach chyba i mamy zmniejszoną aktywność na dogo![/QUOTE]
czasem tak jest;)wybaczam hihi:evil_lol:
ma byc coraz chlodniej u nas wiec mam nadzieje,ze teraz przynajmniej bedzie dalo sie spac w nocy;)