Jump to content
Dogomania

natija

Members
  • Posts

    3446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natija

  1. taki maly,a juz ucza go ciezkiej pracy:shake:ostatnia fota rewelacja:):loveu:Tora niezle sie rozmazala;)
  2. ja chce juz wiedziec,gadaj:mad:greya przeczytam,ale jeszcze nie teraz:cool3:gdie ten pokoj:cool3:
  3. gryzacych to ja tez nie lubie :shake:
  4. ale zwierzat:crazyeye:i jaki wybor:multi:super relacja:)kochane bialaski:)
  5. ale slodziutkie maluszki:loveu:ale masz sie dobrze:)a te maluszki od kogo:roll:
  6. natija

    Meisi

    jejku jakie one juz wielkie i slodziutkie:loveu:suczka piekny kolorek ma:loveu:
  7. a jutro i w czwartek jeszcze cieplej u Was:shake:u nas juz coraz chlodniej do Was tez to przyjdzie;)
  8. tak biedna babcia:shake:
  9. to prawo tutaj bardzo mi odpowiada:)
  10. [quote name='Ania!']Agencik fajniutki był, pamiętam jak podglądałam starą galerię :) Z jakiej on był hodowli, bo mi coś kołacze Bezy-Bezy ale nie wiem skąd to mi się wzięło :evil_lol:[/QUOTE] nie,on byl z hodowli naster;) [quote name='dOgLoV']hej Wilma :lol: jak tam Fred ?? :diabloti:[/QUOTE] fred spi;)moze pozniej wstanie;) [quote name='unikatowydiament']doberek:) :)[/QUOTE] witamy:)
  11. zyjcie i robcie foty,a potem zdajcie relacje;)
  12. nie ona byla tylko na weekendzik,a w Zakopanym miala sie spotkac z Joy ;)tak mi sie wydaje,ze tak to bylo;)
  13. [quote name='Majkowska']No ja przyszłam a ona uciekła... Wołasz ratunku i zwiewasz jak pomoc nadchodzi:roll: Ale zaprzęg fajny. A co to za briardzik? Kurcze zima już niedługo, trzeba kupić dziecku fajne sanki z oparciem, a psu dobre szelki do ciągnięcia...[/QUOTE] poszlam czytac i tak czytalam,az do 1:30 w nocy tak sie zaczytalam;)potem spac i tak sie die dalo,bo za cieplo:roll:a na zdjeciu to moj Agentos byl:) [quote name='Majkowska']A moze masz wzdęcia jakieś?? Kurcze, martwiąca sprawa.[/QUOTE] no musze do lekarza sie wybrac,zobaczymy... [quote name='(:Buńka:)']Ej no ja jestem tylko latam tu i tam i nie ogarniam już tego wszystkiego:roll: A spółka jest najlepsiejsza tylko Majeczce dzidzi płacze a Paula na wakacjach chyba i mamy zmniejszoną aktywność na dogo![/QUOTE] czasem tak jest;)wybaczam hihi:evil_lol: ma byc coraz chlodniej u nas wiec mam nadzieje,ze teraz przynajmniej bedzie dalo sie spac w nocy;)
  14. zmykam pod prysznic i do wyrka,dobranoc;)
  15. no u nas ,az takich upalow juz nie ma:roll: dobranoc Marta:)
  16. hehe dobry pomysl:evil_lol:musze poszukac jakies Zosi dla mojego;)
  17. o to mialas co ogladac:) a o lekarzach to lepiej nie gadac,masakra jakas:shake: w Szczawicy nie bylam,ale mnie pokusilas:cool3:
  18. on se zaprosi,ale Zosie:diabloti:
  19. a fred w szafie czeka:diabloti:
  20. dogo schodzi na fredy:shake::crazyeye:
  21. Ty nie ale TZ tak:diabloti:
  22. bo tu nie chodzilo o Lune:eviltong:
  23. strach sie bac:diabloti:
×
×
  • Create New...