[quote name='asia_pie']Co ja bym dała, żeby moja Ginger chciała jeść warzywa i owoce. Ale nie, ona woli ciastka. :mad:[/QUOTE]
moj Agent tez uwielbia slodycze,jest jeszcze mlody ma 10 mies moze dlatego narazie je wszystko,ale mam nadzieje,ze mu to zostanie,a jak nie to przynajmniej polowe z tego ,ze bedzie jadl :)