Czesc Zuzia:) to ja Agent,moja pani powiedziala mi,ze czujesz sie troszke samotna od kiedy Gutek jest na urlopie.Mimo,ze jestem jeszcze mlodziutki to sie zastanawiam jak Gutek mogl sobie wziasc urlop od wszystkich a tym bardziej od Ciebie,jak taka piekna suczka moze byc samotna to nie wiem,a mowia ze ja smarkaty,ale ja bym sie nigdy tak nie zachowal i bym Cie nie zostawil,a na urlop na pewno od Cibeie bym nie poszedl,bo jeszcze ktos by Cie poderwal...Wieszmieszkam daleko,ale dla mnie tozaden problem czesto bywam na slasku to bys my semogli pobiegac razie no i pobawic ;)na zachete puszczam jedna fotke z moim jezorem ;)daj znac co o tym sadzisz :)[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6364/jezorme3.png[/IMG][/URL]