-
Posts
3446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natija
-
niestety kaganiec zakladam dla spokoju mojego,bo z moim Agencikiem nigdy nic nie wiadomo Dzieki, Twoj czarnulek tez niczego sobie :) jejku nie umiem banerka swojego wstawic :(
-
moj mopsto zjada wszystko co sie da (cebula.por itp nietypowe ),az taki z niego rzarlok,zemusze chowac rzeczy niedozwolone dla niego :) Ale najbardziej to chyba miesko i kielbaska ;)
-
a tu jeszcze kilka w domciu :) fajne jezor?? moja zabawka udaje grzecznego ;) czuje sie jak krol i tak ci sie nie uda :D :P
-
oto dzisiejsze fotki jak ja lubie je obserwowac :) rozpoznajecie ?? łapki z przodu :) lece polowanie wypatrywanie zapinanie :) kto mnie zapina hmm...widzicie tam kogos
-
Zaraz zdjecia bede tylko musze wkleic,jeszcze swierzutkie z dzisiejszego spacerku :)
-
No i co z ta randka? odbyla sie? Czekamy na foty no i oczywiscie relacje :)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
natija replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
no i co z ta randka jest czy nie ma?,jak jest to czekamy pozniej na relacje no i oczywiscie fotki :) -
dziekujemy za banerka jest super zaraz se go zrobie,zebysmy byly rozpoznawalni :) A co do Gutka ok zgadzam sie,ze jestem mlody,a Zuzanke zostawie,ale Ty poszukaj mi jakies kolezanki :) wiesz mlodosc ma swoje prawa a ja poprostu nie mam z kim po chasac ;)
-
Moze jutro randka sie odbedzie :) jak co to czekamy na fotki :) Wpadnij Agent ma nowe zdjecia na stronce,moze Zuzi sie spodoba,a Gutek bedzie troszke zazdrosny to go troszke zezlosci i jeszcze bardziej bedzie ubiegal o wzgledy Zuzi ;)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
natija replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
szkoda,ze randka sie nie odbyla,ale trzymam kciuki,ze jutro bedzie ladna pogoda i nie bedzie lalo,no i chcemy oczywiscie zdjecia z randki:) Mam nowe zdjecia Agenta wpadnij zobaczyc,moze Gutek bedzie mial konkurencje ;) -
oto nowe zdjecia z wczoraj ,tak wygladam w wieku 10miesiecy :) Klaniam sie :) nie lubie zdjec moja zabawka ogon jak wewiora chyba sie z wami nie witalem jeszcze hmm.. sztama :) i jak podobam sie,znajdzie sie jakas chetna ;)
-
Co sie stalo z kroliczkiem mam nadzieje,ze wczesniej jadl kolacje i nie byl glodny i kroliczek to przezyl ;)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
natija replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Nastepnym razem pewnie sie Gutek odwdzieczy i sie schowa a ona go bedzie szukac,a on fotki bedzie pstrykal ;) -
super zdjecia nawet kroliczek sie zalapal :)
-
aktualne zdjecia rzuce jutro,bo aparat mi padl i musze baterie podladowac,zeby zrzucic je na kompa :) A co do banerka to bardzo chetnie :) Twoje banerki sa super juz widzialam jakie robisz Gutek i Zuza sa przykladem tego :)
-
acha dzieki.... poprawie sie ;)
-
hmm tyle postow napisalam a dalej mam zero nic nie rozumie Co co sie podoba ;)
-
to fotki byly kudlatej rodzinki:) Ale jak chcesz ludzka ok :) Mama starsza corka i synek ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4083/rodzpb5.png[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=513&i=rodzpb5.png][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4083/rodzpb5.c5d57eb147.jpg[/IMG][/URL] Mlodsza corka z synkiem ;) no i kawalek mamy ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/407/rodz2sy7.png[/IMG][/URL]
-
A to moja rodzinka ja jestem pierwszy z lewej :) Tak wygladam teraz :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8352/rodzinkaly0.png[/IMG][/URL]
-
Odpoczywamy po zabawie :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8891/odpoczywamypozabawieyj4.png[/IMG][/URL] Siedze sobie i obserwuje [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1054/siedzesobieiobserwujedy3.png[/IMG] A tak uwielbiam leniuchowac :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/189/takuwielbiamleniuchowacza1.png[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=516&i=takuwielbiamleniuchowacza1.png][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/189/takuwielbiamleniuchowacza1.f95b1248b5.jpg[/IMG][/URL] Czy te oczy moga klamac ;) oko [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5378/agentyr9.png[/IMG][/URL]
-
Tak wygladalem jak mialem 5 miesiecy :) Moja sliczna morducha [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8058/dgzx5.png[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=516&i=dgzx5.png][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8058/dgzx5.9fa24c7838.jpg[/IMG][/URL] Odpoczywam [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/816/odpoczywamyn0.png[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=516&i=odpoczywamyn0.png][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/816/odpoczywamyn0.b5a16eef61.jpg[/IMG][/URL]
-
fotki zaraz beda :) Wlasnie sie mecze...
-
Edytuje ten poscik pozmienialo sie teraz u nas tzn nie ma juz z nami naszego mopsika:( a ze bez psow nie potrafie zyc tak... Dolaczyly za to dwie kudlate i mocno zakrecone suczki Bibi i Bella [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/bibibella.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img856/2438/bibibella.th.jpg[/IMG][/URL]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
natija replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Bylam widzialam no i w koncu znalazlam Was :) Zdjecia super,a Gutek rewelacyjny :) zaluje,ze jak bylam to sie nie zgadalismy i nie poznalam Gutka osobiscie,no ale moze kiedys sie uda :) Pozdrawiamy...