jejku jak Wam zazdroszcze,bedziecie w Zabrzu na wystawie,ja tez bym chciala,a moi rodzice mieszkaja tak niedaleko Zabrza...szkoda,ze mnie z Agentem tam nie bedzie:( ale mam nadzije,ze jeszcze w tym roku mi sie uda jechac do Polski...
Aco do ciasta to uwielbiammurzynka,juz slinka leci mi na sama mysl:)