duzo do nadrabianianie bylo:)
zaraz wkleje troszke starych fot:)
jestem wsciekla bo w aparacie mam kilka fociszy,aparat rozladowany a ladowarki nie moge znalesc:(:(
chyba zwariuje:(
witamy jak zobaczylam ta fotketo sie przestraszylam [url]http://i15.tinypic.com/4q6839f.jpg[/url] nie wiedzialam,ze ona taka agresywna;)to pewnie po mamusi albo tatusiu;)
witanko tu zawsze duzo jest do nadrabiania i czytania:)juz wiem ,ze jak wchodze to kilka stron napewno jest do przeczytania:)tu niema nudy zawsze cosik sie dzieje:)
witamy mam nadzieje ze Korze szybko przejdzie bo to i dla Ciebie i dla niejmeczoce trzymam mocno kciukiza poprawe i nie gromadze3nie sie wiecej mleczka ;)