[quote name='WATACHA']Jak pieknie stoi :)
[URL="http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/ccc.jpg"]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/ccc.jpg[/URL]
Fajny taki zlocik, ale chyba moje pieski by się nie nadawały ;)[/QUOTE]
Zawsze można bez psa przyjechać :)