Dziękuję, że jesteście i nie zapomnieliście o nas :loveu:
[quote name='Naklejka']Cudowna! :)
Talia, jak tam twoje świnkowe stado? Bo ja już świń nie mam :shake:[/QUOTE]
U mnie zostało 5 dziewczynek już na dożywotniej emeryturze - Grappa, jej córka Anastazja, wnuczka Duchessa, importowana z Holandii Princeska i agoutka Falbala.
Kto ma w swoim mieście sklep TK MAXX to gorąco polecam. Kupiłam tam dziś piękne legowisko i miskę ceramiczną :)