-
Posts
6319 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GrubbaRybba
-
21 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818391.jpg[/IMG] 22 Emir [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818392.jpg[/IMG] 23 Biały i Hienek [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818393.jpg[/IMG] 24 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818395.jpg[/IMG] 25 piękna suka Husky [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818397.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818398.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818399.jpg[/IMG]
-
17 Ciapek [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818383.jpg[/IMG] 18 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818385.jpg[/IMG] 19 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818388.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818389.jpg[/IMG] 20 Pepe [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818390.jpg[/IMG]
-
psiaki z boksów ogólnych 12 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818375.jpg[/IMG] 13 Lupi [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818376.jpg[/IMG] 14 Lupi i Zyzio [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818379.jpg[/IMG] 15 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818380.jpg[/IMG] 16 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818381.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818368.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818369.jpg[/IMG] 9 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818371.jpg[/IMG] 10 ONek na kwarantannie [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818372.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818373.jpg[/IMG] 11 Zyzio [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818374.jpg[/IMG]
-
4 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818361.jpg[/IMG] 5 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818364.jpg[/IMG] 6 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818365.jpg[/IMG] 7 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818366.jpg[/IMG] 8 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818367.jpg[/IMG]
-
psiaki ze szpitalika / kwarantanny 1 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818343.jpg[/IMG] 2 [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818354.jpg[/IMG] 3 wygląda ja mix doga niemieckiego z bokserem [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818359.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818360.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818353.jpg[/IMG]
-
kolejna - tym razem moja ulubienica teriera ze szczeniakami [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818341.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818426.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818427.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818428.jpg[/IMG]
-
W święta pewnie pojawię się w schronie, to go wygłaszczę. A teraz wstawiam zdjecia: sunia ze szczeniakami: [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818430.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818348.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818349.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818352.jpg[/IMG]
-
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
GrubbaRybba replied to Argat's topic in Już w nowym domu
To już ponad rok, jak Bubusia czeka na domek... :shake: -
Szczeniaki... wszystkie maja domy. :)
GrubbaRybba replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Dostałam wiadomość od pani, że sunia już w nowym domku. Wizyta przebiegła pomyślnie. Sunia zamieszkała w mieszkaniu z nową panią, jej mamą i bodajże dwoma kotami. :multi::multi::multi: Został jeszcze Gafel... -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
GrubbaRybba replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Haliza witamy na dogomanii. :loveu: Trochę mnie tu nie było, a tu takie wieści. Cieszę się ogromnie. Nie mogę się już doczekać, jak przyjedziemy z Kubą do Krasnegostawu. Obiecuję, że wpadniemy z wizytą. :) O ile oczywiście zostaniemy zaproszeni. :cool3: Życzę powodzenia i przesyłam buziaki dla Stinka. :lol: -
I znowu na pierwszą... do skutku.
-
Rita, pewnie by sie znalazło, tylko kierownik schroniska zabronił komukolwiek zabierania psów na DT lub transportowania. Po psa musi przyjechać przyszły właściciel we własnej osobie. I w ten sposób część adopcji odpada, bo ludzie wolą adoptować psiaka z transportem lub gdzieś bliżej, a nie zasuwać kilkaset kilometrów. I adopcje stoją... A wszystko dzięki jednej dogomaniaczce, która postanowiła zrobić nam na złość, a skrzywdziła psy...
-
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
GrubbaRybba replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Mikrus, zapraszamy na pierwszą.... -
Szczeniaki... wszystkie maja domy. :)
GrubbaRybba replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Właśnie dostałam wiadomość, że jest jakaś pani zainteresowana sunią. Jutro wizyta. Zobaczymy, jak pójdzie. Trzymajcie kciuki!!! -
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
GrubbaRybba replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Podniosę malucha... Dziewczyny, piszcie co u psiaka. -
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
GrubbaRybba replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Psiaczek piękny, mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy... Niewiele mogę pomóc, ale mogę podnosić i zrobić ogłoszenia.