Jump to content
Dogomania

Ka$ka9141868

Members
  • Posts

    917
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ka$ka9141868

  1. [quote name='ronja']allegro [URL]http://www.allegro.pl/item247396558_slodka_4_miesieczna_henia_czeka_na_dom_.html[/URL] jayo, przepraszam, dziś nie dam już rady zrobić reszty ogłoszeń. jutro już na pewno...[/quote] hej super ze zalozyłas allegro dla suńki tylko ze ludzie nie szukają zazwyczaj psa po wieku albo po czyms w tytule powinno byc niewiem np. 4,,4 miesięczna sunia,mieszaniec,sliczna szuka prawdziwego domku,, lub cos w tym stulu :roll: :)
  2. [quote name='morgan77']Szczeniaczki to komondory. Piesek w tej chwili ma 9 miesięcy i jest już większy od swojej mamusi - ma grubo ponad 70 cm w kłebie :crazyeye:. Do niedawna miałam trzy takie "maluszki" ale jedna sunia poleciała do Szwecji a druga pojechała na Białoruś. Został mi już tylko piesek ale on już zostaje u nas na zawsze bo jest cudowny pod każdym względem!!![/quote] O kurczaki :roll: jakie to wielkie psiska są :o
  3. ja jestem nieodpowiedzialna???? z powodu ze ci zwrociłam uwage ze klniesz na PUBLICZNYM FORUM INTERNETOWYM na ktore tez wchodzą dzieci!! A co do policji to po co to było?? Jak psy biegają luzem i wlasciciela niema to dzwoni sie na straz miejską i do schroniska zeby przyjechali i wylapali :/ :roll:
  4. To te cudo jeszcze niema domku?? Karaś do góry skarbie szukaj domeczu :loveu:
  5. Podnosze . . . Nane do góryy
  6. Nom tyle dobrych a za razem złych chwil jest na ziemi :)
  7. tylke ze ja teraz nie moge na dwor :(
  8. Do mnie to?? ja mam firefoxa i co z tego??
  9. Ładny pudelek :loveu: jakie te pieski śliczne są wszystkie :)
  10. [quote name='Diana S']od razu człowiekowi ciepło na serduszku sie robi....jak patrzy sie na te wysmienite przemiany...:loveu::loveu:[/quote] Noom lepiej jest popatrzec :loveu:
  11. Tylko szkoda ze nie stały domek ale lepiej tam niz w schronie :)
  12. Trochę lepiej teraz przynajmniej stoi pod drzwiami bo ja biorę smakołyki jak ona chce na dwór i stoi pod drzwiami to ja jej łapą drapie w drzwi i daje jej smakołyk po tym otwieram drzwi i znowu jej daje schodzimy na dół wysika sie i znów jej daje---> może to poskutkuje żeby siq było informowane trochę głośniej :)
  13. Do góry do góry aż pod chmury :D Nanuś do domku noo. czy nikt nie chce tak pięknego amstaffika?? :(
  14. Pamiętamy ładniejsza i milsza się zrobila noo noo robi się coraz ciekawiej :D :D :D
  15. Misiaczek znalazł DT :loveu::loveu::loveu: Wszyscy widzialiśmy że jej się uda i stało się :)
  16. I dobrze zrobiłaś zostawiając to na środku :)(w torebce) Niech się służby martwią a ty swoje zrbilas kosza nie było to wyjscia innego tez :) A tak wogle to jakiej rasy te szczeniaczki :roll: :loveu:
  17. Matko święta!! Jakie naprawde biedne pieski BYŁY w tym schronie po 2 tygodniach i taka cudna przemiana. Co za idiota doprowadził takiego cudnego pieska do tak okropnego stanu :roll: Psiuńek szukaj domku :loveu:
  18. Podonoszę :( z Korą jest coraz gorzej [..] Chodzi mi o sikanie teraz była chora i co 20 sekund sikała ale na różowo (w domu) to nie zwracaliśmy uwagi i jej nic nie mówiliśmy. Teraz 3 dni po zwalczeniu choroby kora sika w domu. Nie wiem już co robic :( Szczególnie że ona siusia co ok.30min. :( :( Teraz jest zimno a ja jestem przeziębiona :( Mogę z nią wychodzic najwięcej co 1godzi. I tak robie ale to nic nie daje. Jak mogę zrobic żeby to się nie powtarzało?? Bo mam już po prostu dośc :( Jestem dosłownie załamana :( :( Mam Koreczka już prawie 3 miesiące z początku było celująco a teraz jest coraz gorzej :( Nie wiem czy jeszcze uda mi sie cokolwiek zdziałac. Błagam was pomóżcie :(:(:(:(:( :placz::placz::placz::placz:
  19. Tyle że ja dbam :) Nawet nie wiem do czego sie przyczepiła ale to szczegół :) Dobra nie wypadamy z tematu... ps.: duża różnica pomiędzy długopisem a klawiaturą :loveu:
  20. [quote name='gwen']halo, halo czy się udało?[/quote] Właśnie udało sie??
  21. Niom super jest :)
  22. Jak niemogłaś znalesc innego słowa to trzeba bylo nie pisac. :/ edit: widze ze juz sie poprawiło :) Tylko mogłas sie powstrzymac :/
  23. Hej dajcie adres allegro Rumby :]
  24. Śliczne pieski :) I super filmik :ok:
×
×
  • Create New...