Jump to content
Dogomania

Ka$ka9141868

Members
  • Posts

    917
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ka$ka9141868

  1. Kupuje jutro worki dzisiaj nie mogłam. Jutro o 10 idę do rossmana i kupuje.
  2. no może i nie podnosi ale to niema znaczenia.Chodzi przecież o coś zupełnie innego.
  3. Sama pomyślałam że dobrze by było sprzątac po psie. Jak by mieli zamiar to by przecież sprzątali prawda?
  4. Dobrze dzięki :) A co do karmu purine to najmniejsza paczka jest w 3 kg. i kosztuje 24 zł. Poszukam jeszcze purine na wagę. A taki przepis na gotowaną karmę jest dobry: 1.Mięsko z kurczaka lub mięsko w ,,tubkach dla psa,, ugotowac z ryżem 2.Można dogotowac do tego makaron dla psów oraz warzywa. 3.Jak sie chce to można dodac do wszystkiego trochę suchej lub suchej rozmoczonej w wodzie karmy.
  5. no weź mi daj przepis proszę bo chcę miec wszystko w tym wątku Bardzo proszę :)
  6. A dasz mi jakis konkretny przepis.
  7. Tylko ze u mnie nikt niesprząta po psie i wygląda na to ze nawet niemają zamiaru ;/
  8. Aha to szukamy teraz w łomzy supermarketu :] więc duzego niema jest tylko stokrota i 2 biedronki. A dla dorosłego nie moze byc?? jak nie to czemu??
  9. No moze i nie ale jak mnie ktos wysmieje to ja niewiem czy będe sprzątac :/ ps: moj pies zalatwia sie tylko na polu.
  10. Aha spoko a mozna kupic wogle taką karmę w 1 kilogramie??
  11. napisalas ze kilkogram kosztuje 25 zl. a poł kilo 25zl :2=12.50zl za pol kilo
  12. To ja niewyjmę z kiszeni 15 zł co 2 dni :/
  13. Ja się niesprzeczam tylko nikt mnie nie będzie wyzywał :( malincia [*]
  14. O jejku ja nie mówię ze nie sprobuje jak mnie wyśmieją więcej niż 10 osób w ciągu miesiąca to zrywam z tym :)
  15. A ja widzę ciebie. sam jestes kretynem . Nipozwalaj sobie za duzo ok.
  16. dla szczeniakow z kurczakim czy z wołowiną. I nie offipuje.
  17. tez wlaśnie tych 3 punktow boje sie najbardziej. 1.nikt niesprząta to po co ja mam to robic. 2.Pewnie mnie wysmieją. 3.Smietnika w łomzy na od chody niema zadnego,A zwykle smietniki znajdują się jakies 200 m od miejsca gdzie chodze z psem :/
  18. NIwiem czemu purine na zamowienie. A po ile 1 kilogram puriny lub 0,5 kg.
  19. Do 20 :) Otwarty jest.
  20. Heh no dobrze juz dobrze ale wieczorem :D
  21. To jest na dworze :D a tata mi nosa niewsadzal w pieluche !! Royala kupiłam tylko 1 paczke i niechciala jesc tej karmy. a teraz jje tylko chapi.A purine jak juz bym miala kupowac to na zamuwienie :/
  22. Heh moj piesek niejada marchewek :D
  23. Skacze bo tam narazie niec niepiszą , a nietylko ja tak robię. Przeanalizowalam wątki i nie widzę problemu :)
×
×
  • Create New...