I właśnie cheritka chodzi ja nie mam pewności że on sie z tego ,,wyleczy,,
ja niemam kasy na 2 letnie tersowanie psa a potem jeszcze na najgorsze co może byc...
Ale facet widac ze jest ,, przy forsie,, Więc może mu by się udało... Ja bym prosiła o ,,małe wycieczki do barona,,
A co do Bajki- no comment. :/