-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='Hanah']przesłałam Lucjana do Pani z Kołobrzegu, gdyby się do Was odezwała dajcie mi znać. Marta ma mojego maila[/quote] Dziękujemy.
-
Pieluchomajtki dzisiaj juz od Wandy odebrałam, są już w lecznicy. Dzisiaj Lucek miał 6 bieg, nie tylko piąty, wyskoczył z ręcznika, zaczał sunąć po trawie, zgubił pieluchę, normalnie sajgon. Byłam z moim TZ tem który nie mógł sobie nijak z nim poradzić:evil_lol: Jeśli chodzi o czucie- tak, zauważyłam czucie, ja też go głaszczę, troszkę ruszam zdrową łapką, bo wiotka taka jest, ale też nie można przesadzić, w końcu ruch powinien byc ograniczony. Tylko jak mu to wytłumaczyć, jeździ na pupie po calej lecznicy i w asystenta lekarzy się bawi- wszystko go interesuje - czujny i zwarty:eviltong: Ostatnio ogólnie lepiej się czuje mozliwe że po prostu zaczyna dochodzić do siebie, czasem zachowuje się jakby byl po 3 Red Bullach:evil_lol: Trochę rusza ogonem, zwłaszcza przy kupie- bardzo to jest wtedy widoczne. Zobaczymy, co będzie, oby bylo dobrze. Jutro mnie nie ma niestety, powinnam przyjechać we wtorek, ale nie mam 100% pewności, bo nie wiem, o której wrócę ze szkolenia we wtorek, a w środę o 6 rano wyjeżdzam znowu na 3 dni:-( Lucek sporo je, dzisiaj prawie nic mu na jutro nie zostało, trudno, nic nie poradzę, wczoraj przynioslam dużego kurczaka z ryżem, myslałam, że starczy na poniedziałek. Zje puszkę najwyżej. Matulinek, jesli mozesz przez tych kilka dni być codziennie to będę bardzo wdzięczna, a jeszcze bardziej Lucek:loveu:. Wielkie dzięki.
-
Ślicznota:loveu:
-
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mysza 1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Bambik vice- kierownik na spacerek. -
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
mysza 1 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Czy udzielanie informacji o stanie zdrowia psów przebywających na Paluchu jest zabronione??? Nie rozumiem tego. -
Dzisiaj Lucuś miał dobry dla niego dzień, bo chyba Warszawa na wakacje wyjechała, a już na pewno na weekend i nie bylo pacjentów w lecznicy. Pani Karolina siedziała więc z Lucjuszkiem w pokoju socjalnym i "gadali sobie". Nie miał pieluchy, wietrzył się. Byliśmy na spacerku, Luckowi włączył się 4 bieg i ledwo za nim można było nadążyć. Może z powodu pogodny- jest dużo chłodniej. Jego kolega z pokoju pojechał do domku, więc Luckowi trochę się nudzi niestety, woła lekarzy głosnym szczekaniem. Dokupiłam mu Essentiale forte na regenerację wątroby. Martulinek też miała go wieczorkiem wyprowadzić na spacer, jak on to uwielbia:loveu:
-
Apel O Dom !!! Koniec Tymczasu, Co Dalej Z Nią?
mysza 1 replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
Aha, to dobrze. Hopaj malutka, może domek Cię zauwazy. -
Dzięki, już jest tam od tygodnia w kolejce zapisany na miejsce domowe - jest drugi za Gizmem, jesli Gizmo pojedzie do domu, bedzie pierwszy. Ale dobrze, że pomyslalaś:loveu: dzieki
-
Cudowna Kelly- tak długo szuka domu ! POMÓŻMY JEJ ! Ogłoszenia !
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz! -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
mysza 1 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jakieś wieści? -
G Ł O D N E wychudzone szczeniaki az 9! - 6 w nowych domach, Inka [']
mysza 1 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Tak, allegro dla każdego albo wszystkich razem nawet ostatecznie. Poki młode jeszcze mają większe szanse. Nie wiem w jakim wieku sa ale żeby zaraz sunie cieczek nie dostały:shake: -
[quote name='Edi100']Szukamy, cały czas![/quote] Super, dziękujemy:loveu:
-
Szybka relacja dla zaintersowanych- Lucek dzisiaj w formie i humorek dobry, apetycik jak zwykle super, nie lubi siedzieć w szpitalnym pokoju tylko chce chodzić po lecznicy- w sumie nic dziwnego skoro głownie w tym pokoju siedzi. Dom pilnie potrzebny!
-
Damy radę dzisiaj, odpisałam. Może jutro jakoś podjadę. Dziękujemy za pomoc:loveu:
-
Wielka prósba o pomoc dla psów z Krzyczek, mogę opłacić niedrogi hotel, one nie maja czasu. Jesli macie też wieści o DT , mogą być płatne, poratujcie.:placz:
-
Bardzo proszę zajrzyjcie- mordują psy pilnie potrzeba je zabierać, chociaż kawałeczek miejsca tymczasowo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9397704#post9397704[/URL]
-
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie proszę pomożcie zabijanym psom [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9397704#post9397704[/URL] -
I poranne...
-
Ja też odpisałam na pw w sprawie pieluchomajtek- nie wiedziałam, że Ty mozesz odebrać, ja mam kłopot, bo do 17 jestem w pracy i nie mogę wyjść. Gdybys mogła, byłoby super. Pieluchy idą szybko, już dwie paczki kupiłam i poszły, resztka została. Akurat by było w sam raz.