-
Posts
1835 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anushka
-
[b]Draczyn[/b] to ty też masz grzywkę??? :o :o
-
boooziu jakie śliczności!!!! :o :o [b]Polinkę[/b] bym ci ukradła :angel: raz,że śliczna,dwa sentyment do imienia :cry:
-
[quote name=':)']Nie wiem,mozliwe,ale ma problem,musi go zaakceptowac... Kiedys wylal jeszcze caly talerz zupy-rowniez na ten dywan i tez po ksiazecemu :)[/quote] nie no to już pewne,proszę kupić [b]Zyziowi[/b] inny dywan,zdecydowanie!!!!!! :o najlepiej czerwony jak na prawdziwego księcia przystało :lol:
-
[quote name=':)']Dziękuję :) Ten moj ksiaze umie bardzo elegancko wymiotowac na nowy dywan... Rowniez po ksiazecu :evil: :evil:[/quote] a może mu się ten nowy dywan nie podoba :o więc się pożygał po książęcemu,żeby dokładniej wyrazić swoje odczucia co do nowego dywanu 8)
-
[quote name='Agnieszka76']Ona ma rację, śnieg naprawdę robi jak chipsy. I na dodatek pachnie jak arbuz :D[/quote] [b]Aga[/b] przyznaję,ze na to bym nie wpadła :o :lol:
-
a to teraz,że dzisiaj moja córka powiedziała mi,że "...jak się chodzi po śniegu to on robi tak samo jak chipsy..." :o :o
-
[b]Haneczko[/b] a dzie foty??? :o :o
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='szaraduszka'] [size=1]A ja muszę na trochę znaleźć swój świat... swoją drogę... i błądzę myślami... i błądzę po lesie... i dobrze mi tu... ale na wszystko jest czas... dla mnie nadszedł czas na dorosłość... szukam śladów ptasich lotów w niebie... szukam siebie...[/size][/quote] [b]Piękne ... Życzę Ci powodzenia... Z całego serca ...[/b][/quote] Szaraduszka napewno będzie dobrze :angel: ja też lubię pomyśleć w ciszy i spokoju 8) a już najlepiej mi to idzie własnie w lesie...tam się odnajduje :fadein:
-
jaki on ma dłuuuugi jęzor :o
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']głodna jesteś?? :o Najpierw Zmorke chciałaś zjesć a teraz jej synkow ?? :o Zaczynam sie bac.... :wink:[/quote] jak już jeść to coś konkretnego :o -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anushka replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']super jest nie??? - TYLKO na naszej działce :evil:[/quote] [b]Malawaszka Wybraniec[/b] ma śnieg :ylsuper:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
nie no pies masakra..wymiata...powinien mieć na imię [b]Billa[/b] ze względu zamiłowania do billarda :o
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
i jaie one mają dooopki śliczne :o mniam mniam :eating: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
śliczne :eating: -
:o :o ale książe...fakt,szczęka opada... :eek2: i proszę jak się foteczki posypały...[b]Amelia[/b] a [b]Liluś[/b] jest od naszej [b]PUMILO[/b]???bo wiesz,że ja laik jestem 8) i nowe fotki bo zdązy dorosnąć zobacz jaka [b]Julka [/b]już jest dama w pełnej krasie :o a [b]Carotina [/b] :grab: obiecywała,obiecywała...i na tym się skończyło :megagrin:
-
[quote name='Amelia23'][b]Aniu[/b], Ty też masz [b]j e d n o[/b] zdjęcie Jerrka??? :evilbat:[/quote] :o jakie jedno ???przecież wkleiłam aż 4 foty :o :o :evilbat:
-
no dobra to ja też się pokażę: tutaj jest sesja wchodzenia młodego na wersalkę: [img]http://img479.imageshack.us/img479/861/15cn.jpg[/img] [img]http://img488.imageshack.us/img488/7533/20cx.jpg[/img] [img]http://img474.imageshack.us/img474/4115/34wq.jpg[/img] [img]http://img462.imageshack.us/img462/208/42nd.jpg[/img]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
fotki z dziećmi coodowne :angel: :angel: uważam,że takie lekcje sa bardzo dobre,bo w szkole dużo się uczy na biologi o stułbiach,pantofelkach :lol: i takie tam...a o tych zwierzętach z którymi obcujemy na codzień nie ma praktycznie nic :o :o zawsze mnie to dziwiło :o że tak ważny program został pominięty!!!!nie porusza się problemu przepełnionych schronisk w których brakuje wszystkiego oprócz psów :evil: ,gdyby tak z każdej szkoły min. jedna klasa zbierala datki na schronisko to by było już coś,przynajmniej od najmłodszych lat uczulibyśmy się odpowiedzialności za to co sami wychodujemy :lol: to tak po mojemu :D -
to ja idę w ślady Carotiny i wstawię foteczkę Jerrego [img]http://img462.imageshack.us/img462/3649/aaaa5wj.jpg[/img]
-
[quote name='carotina']puk, puk :D Julka wiercipięta :wink: [img]http://img362.imageshack.us/img362/362/obraz99143lb.jpg[/img][/quote] tylko jedno ???matko boska ktoś jej zdjęcia ukradł :evilbat: dziewczyno ty tylko smaki robisz :o :o więcej!!!!!!!!
-
[quote name='Wind'][quote name='Tomek67']Na razie jednak zrobię sobie dłuższą przerwę na dgm. [/quote] Odwyk? :o 8)[/quote] żona :o
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
[b]Pysia[/b] ja z mojej nerwacji dzisiejszej :evil: pomyliłam nazwy ulic!!!!!!to ma byc ul. Wyspiańskiego :oops: :roll: wybacz... :drinking: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
[b]Pysia[/b] trochę???dla mnie to kupa forsy.. :o za psa bez papierków :o to po pierwsze,po drugie mam mega doła,mąż od stycznia zostaje bez pracy :evil: :evil: bez prawa do zasiłku :x a po trzecie szukam w Dąbrowie ul. Wysokiej na której jest gimnazjum nr.4(szkoła z basenem) czy wiesz może gdzie to jest??? :roll: i daj mi fotki "mega szczeniaków" na "mega doła",żeby mi dały"mega radochę" :cry: :cry: bo coś mi dzisiaj nie do śmiechu!!! :cry: -
[quote name='Ki-wi'] [b]cala [/b]jedna bolonka :o[/quote] :o :o niemożliwe,że ta bolonka była CAŁA :lol: :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anushka replied to arima's topic in Foto Blogi
[b]Pysia[/b] nie nerwuj siem 8) nie opłaca się!!!!co najwyżej niech napisze do nich twoja znajoma,że istnieje coś takiego jak prawa autorskie do fotek i ,że najzyczajniej w świecie ukradli jej zdjęcia!!!!!!!a tego "syfu" dookoła jest masa...rosną jak grzyby po deszczu :x pocieszę cię tym,że ci Twoji znajomi jak na dziadków to dobrze się trzymają :lol: też jako babcia chciałabym tak wyglądać i mieć tyle kluseczek :o śliczne noski nakrapiane :angel: a poduszeczki :eating: