czytałam niestety....
wysyłam do was trochę serca ...
[URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://my.opera.com/kamel_poland/homes/files/serce.jpg&imgrefurl=http://www.tylkojezus.bloog.pl/d,10,m,5,r,2007,.&h=270&w=405&sz=25&hl=pl&start=4&tbnid=SnXmBeYwGdNQkM:&tbnh=83&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Drado%25C5%259B%25C4%2587%26imgsz%3Dsmall%257Cmedium%257Clarge%257Cxlarge%26gbv%3D2%26svnum%3D10%26hl%3Dpl"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:SnXmBeYwGdNQkM:http://my.opera.com/kamel_poland/homes/files/serce.jpg[/IMG][/URL]