-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Angi']jednak z ciebie mutancie, to jest dobry człowiek :D[/QUOTE]No ba :D Madzia po drugim dziecku daj to Bogdanowi: [url]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/01/22b57dcf6f84be04ebe615bc024c422b_original.png?1388929867[/url] :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Angi'] ej, widziałaś gdzieś może e-maila do związku w Katowicach? :evil_lol:[/QUOTE] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :eviltong: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Angi']pewnie jak mnie nie będzie. hehehe :evil_lol:[/QUOTE]No mam nadzieję, że nie :eviltong: Zobacz co na fejsie napisałam :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Angi']no nie, bo byś w końcu w moje rejony przyjechała :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha no doczekasz się w końcu, przyjadę :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Angi']ona mnie nie kocha :p[/QUOTE] Ha ha jak nie jak tak? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Masz jeszcze Angi ;)[/QUOTE]Niech ze mną trochę pospami :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobranoc, zostawicie mnie samą :( -
[quote name='dOgLoV']myslalam ze tylko ja tak mam :diabloti:[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Iza i Angi, zmieńcie sobie avki, bo obie macie czerwone i gubię się, która co pisze :mad:[/QUOTE]Ja nie zmienie, miałam pierwsza czerwony :eviltong: [quote name='Angi']no raczej nie :evil_lol: Pierwsze w głowie miałam, żeby dzieciora bronić.. ;)[/QUOTE]No i dobry odruch :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Ja colę piję rzadko ;) Zresztą od jakiegoś czasu już, piję bardzo mało gazowanych napojów ;)[/QUOTE]Ja od dawna też nie piję tak normalnie gazowanego picia, wyjątkiem właśnie jest rum z colą :) Mi gazowane picie ogólnie nie smakuje -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Aż tak dużo tego rumu nie wypiłam :eviltong:[/QUOTE]A to chyba, że :D Ja uwielbiam rum z colą :loveu: Mogłabym ciągle pić -
[quote name='Angi']Nie, bo bałam się że by mi nogę ujebał. Właściwie to nie wiedziałam co robię :evil_lol: Bo na dodatek z dzieckiem byłam.[/QUOTE]No człowiek w takich sytuacjach nie myśli racjonalnie :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Nie, ale zaraz znikam poczytać i spać ;)[/QUOTE] Będą Ci się literki rozmazywać :eviltong: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Madzia już chyba leży pijana :D -
[quote name='Angi']Byłam kiedyś w sytuacji jak DONek rzuca mi się na psa :p[/QUOTE]I nie chciałaś mu kopa zawalić? :eviltong:
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Ha ha ha Aga powaliłaś mnie :diabloti: -
[quote name='Angi']słabo psiknęłaś. :P Ja byłam ostatnio na hałdach i wzięłam se sobą gaz. I po powrocie go wyciągnęłam, przetarłam nos i było trochę nie fajnie :evil_lol:[/QUOTE]Jakbyś była w sytuacji, że rotek rzuca Ci się na psa też byś słabo psiknęła, mi się włączył obrońca Bobika i chciałam kpa zawalić temu psu
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV']ej a wiecie po co kobiety mają nogi ??:diabloti:[/QUOTE]Żeby je rozkładać? :diabloti: Taka myśl mi przyszła po tej dzisiejszej pisaninie :D -
[quote name='Angi']ej, jak to działa na psie? krztusi się? bo wiem jak na człowieka działa hahaha[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']fakt ;) Jak kiedys koleś potraktował Qwendi takim pieprzem ( nie wiem po co , była wtedy szczeniakiem ) to ona w ogóle tego nie pdczuła a Sebek cały dzien łaził i ryczał hahahahahaha tak go drazniło w oczy :diabloti:[/QUOTE]Na rottka którego spsikałam też słabo zadziałało, tzn wystraszył się, ale nic więcej po nim nie było widać [quote name='maryg22']Ale nagadałyście:lol: Wesoło Wam tu widzę :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha oj tam :D [quote name='magdabroy']Nie tylko tu :evil_lol:[/QUOTE]Właśnie :D
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV']ueeeee ale byc kochankiem /kochanką to lepsze niż na legalu :eviltong:[/QUOTE] Skąd wiesz? :diabloti: [quote name='magdabroy']Zrobiły mi się jakieś miękkie :D[/QUOTE]Ha ha ha ha Magda -
[quote name='Angi']jeszcze nie testowałam gazu pieprzowego na kimś :diabloti:[/QUOTE]Ja na psie testowałam :roll: [quote name='dOgLoV']hahahahaha to weź lepiej tylko gaz :diabloti:[/QUOTE]Bobika też, bo muszę sprawdzić rekację ludzi na psa ha ha
-
[quote name='magdabroy']Po drugim dziecku nie będę potrzebować :evil_lol:[/QUOTE]No wątpie byś poszła w celibat :eviltong:
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Rum poszedł mi w nogi :roll:[/QUOTE]Czemu? :lol: -
[quote name='magdabroy']Jak już będę kilka lat nie używać :cool3:[/QUOTE]Masz męża, więc raczej długo poczekam na odpowiedź :D
-
[quote name='Angi']ahahahhahhahahhahaa[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Teraz wiadomo czemu taka zboczona-szybko zaczęła :evil_lol:[/QUOTE]Wyszło szydło z worka ha ha [quote name='dOgLoV']Oj tam pierwszy raz w wieku 17lat to norma :eviltong: i to z miłości było , 8 lat z nim byłam :eviltong: Nie dasz się porwać , znam Cię :diabloti:[/QUOTE]No teraz norma to chyba 12 lat :roll::eviltong: Ha ha wezmę gaz pieprzowy ze sobą no i Bobik mnie obroni :D
-
[quote name='magdabroy']Powiem Ci za kilka lat :diabloti:[/QUOTE]Ha ha ha czemu za kilka?:lol: